lutfen bakın admınler yardımcı olun bana lutfen allah rızası için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rebelsoul53

Yeni üye
1 Şub 2010
9
0
ben silkroadonline oynuyorum
5 tane çarımı çaldırlar hepsine çok masraf yaptım
sımdı onlar emailler ustune kayıtlı sızden rıcam bu emaillerin sıfresını bulmanız lutfen allah aşkına allah rızası için
edit DelPhoİ msn adresı vermek yasak
lutfen
eger parayla yapan arkadaşlar warsa parasını da werırım ama lutfen emek werdım ben bunları için lutfen arkadaşlar herkese ii gunler

Moderatör tarafında düzenlendi:

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Ben bi bakayım belki bir şeyler çıkartabilirim.

Ama unutma dostum msn hack programı gibi bir şey yoktur.

Msn hack işlerinde 2 seçenek var ya kurban-hacker ilişkisi içinde alıcaksan.

Yada keylogger,trojan gibi virüs gönderip şifrelerini bulucaksın.

Ben 2 seçeneğide deniyeceğim en kısa sürede sana ulaşırım.

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Aa. Doğru Özel Mesaj Atabilmek için mesaj sayının 40 olması gerekiyor. Senin profilinde yazmıyomu ? Ben alayım bekle veya özel mesaj göndereyim bak.

PowerShot

Katılımcı Üye
30 Ocak 2010
563
0
İzmir
Kardeşim acayip uykum geldi seni bekliyorum.Ekl msn adresimi özel mesaj olarak attım.

Nickmin sonua @hotmail.com.tr eklersen zaten aynı.

Hayırlı geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.