Lütfen bakın netimle ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

egeozdmr

Üye
2 Haz 2010
79
0
Merhaba arkadaşlar bügün sizlere bilgisiyarımdaki bir sorunu anlatmak istiyorum neden ise mozilla firefox kullanırken sürekli bir yavaşlık hissediyorum facebook.com yaziyorum boş bir sayfa çıkıyor bekliyorum tekrar tıklıyorum anca öyle kendine geliyor internet hızım yüksek olduğu halde 33.1 kb de indiriyor 103 megabaylık dosyaları sadece modeme format atınca internet yerine geliyor.Hızlanıyor buyrun şuan internetim yavaş "speedtest.net" Denemem

https://tik.lat/oX79w

Reset atınca bildiğim 7.01 Daha önceleri böyle değildi bir türlü anlıyamadım.

3 DK Önce opera 11 indirdim. daha hızlı mozilladan ve internet exporler mozilladan daha hızlı :S

ByZeyd

Kadim Üye
19 Ağu 2009
5,484
0
Firefox bazen çok kabarabiliyor. Arada bir görev yöneticisinden kontrol et.

Bir forumdan alıntı:
sende kasılıyorsa bende hiç işlem yapmaz demektir.

Sizin Firefox kasmanız özellikte R10'da oluyorsa, sitedeki flash reklamlardan dolayıdır. dikkat edin bannerları flash özelliğini kapatın CPU'unu o şekilde kontrol edin.

çok fark edeceğini sizde göreceksiniz.

veya:
https://tik.lat/YCYVw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.