Lutfen biraz yardiminiza ihtiyacim var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 Mar 2007
79
0
gumulcine
benim bir chat sohbet sitem var sitemi baskalari ile kamerali chat yapa bilmek icin oyle bir program varmi eger varsa bana yardimci olabilirmisiniz sizlere tesekur ediyorum saygilarimla sagolun varolun .

BiRkan2

Uzman üye
1 Tem 2007
1,670
49
119
Prison Break
ARKADAŞLAR SİTEYE KONU EKLEYEMİYORUM SORUN BENİM PC DEMİ?
YA KUSURA BAKMAYIN BURAYA ACMAK ZORUNDA KALDIM AMA NAPİM YENİ KONU ACAMİYORUM....

?

benim bir chat sohbet sitem var sitemi baskalari ile kamerali chat yapa bilmek icin oyle bir program varmi eger varsa bana yardimci olabilirmisiniz sizlere tesekur ediyorum saygilarimla sagolun varolun .

Bu olay var ama teknik olarak nasıl çook iiyi bilmiorum profesyonel olrak yapan bi arkadaşm var konuşaim onla.,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.