**lütfen biri bakabilirmi**

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

**Ankesenamon**

Kıdemli Üye
8 Eki 2007
2,220
21
34
ya arkadaşlar ben web le ilgili ödev aldım(malesef)yaw bizim manyak hocamız tutturdu asp asp diye kafayı yicem:Dyada hocayı dövücem artık:inv:D
neyse bu tutuurdu ki:alev asp tabanlı öyle bi site yapki cok güzel olsun,dedi.
bende dışımdan tamam hocam dedim..yaw asp kotlarını tam bilmiyorum
sitenin tasarımını ben yaparım az bana yardımcı olacak bu asp denen dilden ögretecek yada site apacak biri yok mu?walla ücretli yapan olursa ona bile razıyım yeterki şu hocadan kurtulayım:)

ByCrauSeRs

Kıdemli Üye
22 Eyl 2007
2,641
9
THT KaLıcı KonutLarı
Forumda asp bilgileriyle ilgili birçok konu mevcuttur
eger yaptıgınız seyı tanımlayacak olursak su cıkar ortaya

"Yiyemiyeceğin hıyarın kabugunu soyma"

Saygılar...

sen hanqi hakLa böLe konuşuosun ve sayqıLar diosun ? işin cıvığını çıkarmayın haddinizi biLin biraz !!

sitedeki asp kodLarını bi inceLe ankesenamon ßnde asp pek biLmem ama yardımcı oLmaya çaLışrm ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.