Lütfen Keylogger ve Rat Anlayanlar Baksın

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Merhaba Arkadaşlar Öncelikle Ben BrainHackz Hacker Olmaya Hevesle Başladım Fakat İlk Çalışmalarımda Başarızlıkla Sonuçlandırdım Kendimi Demek İstediğim Dün Geceden Beridir Uyumadım Ayaktayım Kendime Darkcomet ve Keylogger Yapmak İçin Uğraşıyorum Hiçbir Şekilde Sonuç Elde Edemedim Lütfen Bu Konudan Anlayan Arkadaşlar Bana Server Kurabilecek Arkadaşlar Yardım Etsinler Hevesle Başladığım Bi İşe Sonuç Alamadım Bari En Azından Yardımı Olan Arkadaşların Sayesinde Başarabilirim. Saygılarımla İyi Forumlar Dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.