Lütfen yardım edin facebook ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

infaz123

Üye
12 Haz 2010
125
0
Birinin hesabı hackledim mail ve şifre değiştirdim fakat çaldığım kişi hep faceye girebiliyor ve ve yeni mailini ekleyip benm ekledimi siliyor bnm maile mesaj geliyor ömer adlı cihazdan giriş yapıldı die bu nasıl oluyor lütfen yardım edin

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Senin sorununun cevabı gizli soru..Herşey değiştirilebiliyor ancak gizli sorunun cevabını değiştirmek gibi bi imkanımız yok..Yani sen faceyi bi şekilde alıyorsun ama adam her defasında gizli soru yoluyla tekrar değiştiriyor..Bişey daha var telefonu silmen bişey ifade etmez elinde onay kodu olması yeterlidir..

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
Senin sorununun cevabı gizli soru..Herşey değiştirilebiliyor ancak gizli sorunun cevabını değiştirmek gibi bi imkanımız yok..Yani sen faceyi bi şekilde alıyorsun ama adam her defasında gizli soru yoluyla tekrar değiştiriyor..Bişey daha var telefonu silmen bişey ifade etmez elinde onay kodu olması yeterlidir..
ilk dediğine katılıyorum aklıma gelmemişti bu ama ikinci dediğinde yanılıyorsun onay kodu bir seferliktir :) ikinci sefer kullanılamaz sen telefonu kaldırdığında nereye kod alıcak ? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.