Lütfen Yardım- Facebook Hack Suçmu ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
arkadaşlar ben bir arkadaşımı hackledim. bu şahıs çok bencil vs. davranıyordu. herneyse ben bu arkadaşımı hackledim. ve şifresini vs. değiştirdim. ben sonra çıktım profilden
hiçbir ozelini okumadan ama oyunda kendime istek gonderdim :trl
herneyse bir arkadaşıma verdim o profile girdi sonra o profilde birşeyler yaptı.
ama profil giriş bildirimleri açık yani girenlerin ip si msn ye geliyor. ve ben
normal msn yi kendiminkisine değiştirdiğim için kendi ip'im bana geldi.
sonra arkadaşımın ip'i geldi. bu arkadaş beni savcılığa vereceğim diyor.
sizce facebook hack suçmudur arkadaşlar ? lütfen

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
ayrıca arkadaşım nerede oturduğumu vs. hiçbirşeyi bilmiyor. ama aynı okulda okuyoruz.
beni bulmalarını engelleyecek bir tavsiyeniz vs. varmı arkadaşlar

SarrafCorpse

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
415
0
İstanbul
Arkadaşım bir hacker dediğin kişi arkasında iz bırakmaz eğer ki arkanızda iz bıraktıysanız bilişim suçlarına şikayet eder savcılığa gider ve para cezası yiyebilirsiniz fakat yaşım 16 demişsin uğraşmazlar rahat ol.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.