LÜtfen yardim

burrak

Üye
20 Ocak 2008
59
0
BİLİYORUM BU KONUYU BURAYA AÇILMAYACAĞINI AMA BU SORUNUN CEVABINI HEMEN BULMAK İÇİN KONUNUN İÇİNE GİRİLMESİ LAZIIM

Neyse Fazla Uzatmadan

bende telefon olarak 6600 var bu telefondan müzik dinleye biliyorum bluetoothdan şarkı atabiliyorum ve şarkı alabiliyorum

AMA:

Bluetoothdan bana şarkı atılınca bilinmeyen dosya biçimi diyor lütfen bu sorunun cevabını bilen söylesin çok lazım

Hee Unutmada birde bilgisayarım CARD WRİTER (kart raytır kro diliyle xD) Okumuyor bunun sebebi nedir ban söyleyin lütfen
Şimdiden TEŞEKKÜRLER Sorunu bana çözdürene HAKKINI VERİRİZ

cyber_hacker

Yeni üye
5 Eyl 2008
26
0
İstanbul
bluetooth dan gelen mparçayı açması lazım mp3 formatında mı tlfon kafayı yediyse format at hfza kartı okuma işine gelince kart writer a tak görmesi lazım yoksa kart bozuktur yada başka bir kart la dene kart okuyucuda belki ondada sorun wardır doğru bağlanmamış olablir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.