Lys sıralama

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
arkadaşlar benim ygsde sıralamam tüm puan türlerinde 400 bin küsuratlı mf4 için lysde sıralamamı 100 bine çekmem gerekiyor sizce çekilebilir mi ve hiç öyle sıralamayı çeken arkadaşlar var mı tecrübelerini paylaşırlarsa memnun olurum :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
2015e göre hesaplarsan

ygs1 230k ygs2 280k idi. sayısal nolur nolmaz gine deneyim dedim. 25 net mat 20 net fen 18 net geo ile mf4 90k ya çekti. ki ben ideal bir adam değil bildiğin tm iken sayısal deneyen bir adamım. sen bundan daha iyisini niye yapamayasın. her türlü yaparsın sadece neye çalışacağını bilmen lazım

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
çok sağol moral oldu eğer 100 bine çekersem yazılım mühendisliğine gitmek istiyorum

inşallah gidersin kardeşim ama şunu söyleyeyim sana boş boş kafa izinleri kesinlikle yapma. kafanı dağıtacak şeylerden bir süre uzak dur şu son iki ay. internettir tvdir müziktir bunlardan kesinlikle uzak dur. kafanın biraz daha berrak olması lazım. bunlar insanı acayip dikkat dağınıklığına yönlendiriyor. kendini bir şekilde motive etmen lazım 2 ayda olmaz bu zamana kadar yattın diyenlere falan da hiç aldırma sakın. bu sınavlar da ne olacağı hiç belli olmuyor. ama seni temin ederim ilk 100 bin yazılım/pc mühendisliği için gayet güzel bir sıralama sana en azından ufak bir üni seçme hakkı tanıyor. bunu düşünerek kendini motive edebilirsin :)

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
inşallah gidersin kardeşim ama şunu söyleyeyim sana boş boş kafa izinleri kesinlikle yapma. kafanı dağıtacak şeylerden bir süre uzak dur şu son iki ay. internettir tvdir müziktir bunlardan kesinlikle uzak dur. kafanın biraz daha berrak olması lazım. bunlar insanı acayip dikkat dağınıklığına yönlendiriyor. kendini bir şekilde motive etmen lazım 2 ayda olmaz bu zamana kadar yattın diyenlere falan da hiç aldırma sakın. bu sınavlar da ne olacağı hiç belli olmuyor. ama seni temin ederim ilk 100 bin yazılım/pc mühendisliği için gayet güzel bir sıralama sana en azından ufak bir üni seçme hakkı tanıyor. bunu düşünerek kendini motive edebilirsin :)
Hocam çok sağol zaten bu günden sonra yardırıyorum sabah 6 da kalkıp başlıycam çalışmaya çünkü orası gerçekten hayalim yani lise 1 den beri hayalini kuruyorum zaten doping hafıza seti almıştım onla bayağı giderim diye düşünyorum şuanlık polinom ve aritmatik ortalama bitti ve kimyanin çekirdek kimyasına giriş bitti fiziğin ise vektörleri bitirdim en yakın zamanda da test alıp pekiştiricem hepsini tavsiyelerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Hocam çok sağol zaten bu günden sonra yardırıyorum sabah 6 da kalkıp başlıycam çalışmaya çünkü orası gerçekten hayalim yani lise 1 den beri hayalini kuruyorum zaten doping hafıza seti almıştım onla bayağı giderim diye düşünyorum şuanlık polinom ve aritmatik ortalama bitti ve kimyanin çekirdek kimyasına giriş bitti fiziğin ise vektörleri bitirdim en yakın zamanda da test alıp pekiştiricem hepsini tavsiyelerin için çok teşekkür ederim bu arada :)

önemli değil senin yolundan ben de geçtim keşke bana da yapamazsın edemezsin anca şuna buna çeker diyeceklerine her türlü yaparsın deseydi birisi de 1 sene daha kaybetmeseydim :) hiç kimsenin bakmayacağı konulara bak geometriye bak. bir sıfır geride olduğunu unutma asla :)

1 Tem 2015
242
1
Bilecik
Matematik hiç yapamıyorum ya genede Bilgisayar mühendisliği yazamammı ama en çok istediğim bölüm.

kardeşim çalışırsak herşeyin üstesinden gelebiliriz ben lysde çok iyi sonuçlar çıkaracapıma inanıyorum süre az biliyorum ama zaman yönetimini doğru bi şekilde yaparsam istediğim yer benim için çok yakın sende kendine güven ve kimsenin yapamazsın dediğine takılma sen başar yüzlerini kızart

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.