Mobil M.e.t.asploit unable to locate

Treasy

Yeni üye
24 Şub 2021
20
1
Arkadaşlar m.e.t.asploit benim termuxumda yok sanım pkg install met@sploit -y yazıyorum E: unable to locate ppackagemet@sploit diyor nadisıl yapıcam yardım edin 2 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum Not: tüm paketleri falan güncelledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Bu komutları deneyebilirmisin?

Kod:
pkg install unstable-repo
pkg install ****sploit
msfconsole

**** Olan yeri met@ olarak değiştirmelisin, forumda met@ sözcüğü yasaklı.

Pelacanus

Katılımcı Üye
28 Haz 2020
462
140
Kod:
pkg install git

pkg install python

pkg install python2

pkg install wget

pkg install curl

pkg install nmap

pkg install ruby

pkg install bash

curl -LO raw.githubusercontent.com/Hax4us/****sploit_termux/master/****sploit.sh

chmod 777 ****sploit.sh

./****sploit.sh ( bu aşamada 10 15 bilemedin 20 dakika bekliceksiniz 😊 )

cd ****sploit-framework

bundle update --bundler

Sırayla hepsini yap kurulum olacaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,460
Shibuya
Merhaba,
Forumumuzda daha önce m.e.tasploit'i telefona kurmak ile ilgili aşağıdaki konular açılmıştır. İnceleyebilirsiniz
:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.