M2BOB sınırsız üyelik

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Merhabalar, bilen bilir bilmeyene kısaca özet geçeyim, Metin2 için geliştirilen ve ücretli piyasaya giren bir Bot yazılımı var. (m2bob.net)

Siteye ilk üye olduğumuzda bize 5 saatlik botu deneme seçeneği sunuyor.

5 saat sonunda kullanım hakkımız doluyor. Yeni üyelik açtığımızda zaten daha önceden trial kullandınız süre satın alın gibisinden mesaj basıyor ekrana.

İP değiştirdim, MAC değiştirdim, Çerezleri Sildim, HDD S/N Değiştirdim, Kayıt Desfterinde m2bob adı geçen her satırı sildim.

Bir türlü 2. denem sürümünü alamadım, üyelik alıyorum ama kullanıamıyorum.

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
deneme yanılma ile kendine bir yol bulabilirsin. Mesela deneme hakkının dolduğu bir bilgisayarı formatla ve tekrar dene bakalım reg dosyalarından mı tanıyor seni yoksa mac adresinden mi? eğer formattan sonra yine aynı uyarıyı veriyorsa mac adresi değiştir ya da en basitinden yeni üyelik alırsın günlük 5 üyelik seni rahatca idare eder 5 üyelik içinde 10 dakikanı ayırsan yeter tabii üyelik değiştirince trial sürümünüz bitmiştir uyarısı vermiyorsa

'AdrenaLiN

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Şub 2012
8,398
156
M2bob çok profosyonel bir hiledir dostum bü yüzden biraz zor. Fakat yabancı bir forumda çok çok ucuz fiyata satıyorlardı 3-5 dolara

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
M2bob çok profosyonel bir hiledir dostum bü yüzden biraz zor. Fakat yabancı bir forumda çok çok ucuz fiyata satıyorlardı 3-5 dolara

epin bayiliğim mevcut 20 günlük m2bob epinini 14.80 TL den alıyorum, 20 günlük 14.80TL değer mi ? Bence bu yazılım için değer.

Ama bu trial üyeliği çoğaltabilirsek 20 günde bir 15TL giderimiz olmaz :)

En son çare satın alıp kullanıcam zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.