M2BOB un premiumu lazim

NoSs67

Üye
9 Eyl 2012
89
0
istanbul
Beyler başlıkta dediğim gibi m2bobun premiumu lazım yada onun yerine autopick de olur bole herseyi hıphızlı ceken hile lazım araştırdım ama bulamadım bulanınız awrsa yada yardım edicek sevinirim

yahweh

Yeni üye
5 Ağu 2012
15
0
Benim bildiğim metin2bob artık ücretsiz... Yani giriş yaptığında direkt premium yazıyor, premium özellikleri kullanabiliyorsun. Zaten program bi halta yaramıyor , üstünede para alıyoruz deyip , vicdanları sızladı :)...Ben 1 hafta önce girmiştim biri benim hesaba premium yüklemediyse bende premium yyazıyordu :D...
easymetin2 de aynı halt... Adam akıllı bir bot programı yok ki para ödeyesin, hiç biri bir halta yaramıyor. Çinde bir bot programı var el altında dolaşıyor aylığı 99 dollar... Sitesi yok ama, herhalde piyasaya düşerse easymetin2 ,metin2 boba döner dediler el altından satıyorlar... Çindeki herkes biliyormuş bu botu..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.