MAC 10.5.8'i Windows 7'ye çevirmek?

yokeden71

Yeni üye
26 Nis 2013
18
0
Selam bende mac 10.5.8 var onu win7 ye çevirmek istiyorum yardım edebilecek varmı şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Efa121

Yeni üye
5 Ocak 2013
23
0
Tekirdağ
En basit şekilde disk i bölüp böldüğün alana windows işletim sistemi kurabilirsin(bu şekilde yapmanı tavsiye ederim olurda pişman olursan eski sistemini kullanmaya devam edebilirsin :)

tayfun601

Üye
26 May 2012
73
0
kardeş biraz uraştırır seni istersen bir dener bakarım nasıl yapılıyor tam olarak hatırlamıyorum ama
bence mac i degiştirme çünkü mac apple firmasının ürettigi çip ve işlemci var microsoft firmasının yapmış oldugu windows işletim sistemi ona tam olarak ayak uyduramaz belki apple engellemiş olabilir yada işlemci ve diger parçalar farklı şekilde çalışmak istemediginden yani şöyle çalışamayacagını bildikleri için olmuyordur ve son olarak şunu söyliye bilirim bildigim kadarıyla olması lazım diye biliyorum senin için bir denerim mac i windowsa çevirmeyi iyi günler

yokeden71

Yeni üye
26 Nis 2013
18
0
ya bootcamp programıyla hem windows hemde mac kullanabiliosun ama benim bootcamp programım hata verio bi türlü yapamadım şimdi pc yi bilgisayarcıya gönderdim yapmaya çalışıolar inş olur

tayfun601

Üye
26 May 2012
73
0
bootcamp la belki bi ihtimal yeni nesilse olur ama bilemiyorum apple firması kendi işletim sisteminden başka sını kullandırtmak istemez haklı tabi
ama inş olur kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.