Mac adresim kopyalanmış olabiliri mi ?

adraxluinin

Yeni üye
30 Eyl 2006
3
0

Merhaba Arkadaslar

Bir sorum olacak:
Bir kac gundur mesalarimin okundugundan suphelendigim icin android telefonuma
Network monitor mini pro diye bir app kurdum. bu programi ipleri takip etmek icin kurdum
Daha onceden de trojan yuklendiginden suphlendigim icin zaten format atmistim
simdi whatsapp uygulamasını 8.8.8.8:53 den ve 8.8.4.4:53 den acildigini goruyorum bunun anlami ne demek bir turlu anlayamadim baska biri telefonumdan bu ip ile whatsapp mi baglaniyor demek oluyor..

Bundan suphelendigim icin rootladim telefonu mac adresini degistirdim simdi bir bilgisi olan varmı yukarida ki fotoya gore neden google dns uzerinden baglanti saglanmis gibi gorunyor

Bu arada ben dns kullanmiyorum vpn yuklu telefon da

Son düzenleme:

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
herhangi bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum klasik google dns'leri işte google üzerinden veri akışı sağlanıyodur ondan dolayıdır rahat olabilirsin

adraxluinin

Yeni üye
30 Eyl 2006
3
0
herhangi bi sıkıntı olduğunu sanmıyorum klasik google dns'leri işte google üzerinden veri akışı sağlanıyodur ondan dolayıdır rahat olabilirsin

Merhaba

Mac adresini değiştirdiğimden beri pek uzun süre geçti diyemeyeceğim ancak yaklaşık 8 saattir google dnsleri üzerinden her hangi bir bağlantı olmadı.

Şu fotoda anlatmak istediği nedir neyi nereye bağlıyor anlamadım Whatsapp uygulamasını acmamis oldugum halde bu baglantinin kurulmus oldugunu gordum

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.