MacOs Big Sur İso Dosyası Lazım

ShockLeader

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
377
5
Merhaba windows tabanlı laptobuma macos kurmak istiyorum.
Elinde MacOs Big Sur İso Dosyası olan paylaşabilir mi ?

ShockLeader

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
377
5
Merhaba, windows bilgisayarınıza sanal makine kullanarak macos big sur yükleyebilirsiniz fakat yüksek performans istediğini de belirtmek isterim.
İlgili kaynağa burdan ulaşım sağlayabilirsiniz. İyi forumlar dilerim. https://techsprobe.com/download-macos-big-sur-iso-file-latest-version/
Merhaba, Yardımınız için teşekkür ederim. Bilgisayarım da ryzen 5500u ve 8Gb ram var. Yeterli Olur mu bilmiyorum ama farklı bir sürüm var mı bildiğiniz fazla performans istemeyen.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
209
Merhaba, Yardımınız için teşekkür ederim. Bilgisayarım da ryzen 5500u ve 8Gb ram var. Yeterli Olur mu bilmiyorum ama farklı bir sürüm var mı bildiğiniz fazla performans istemeyen.

Teknik özelliklerine burdan bakabilirsiniz. macOS Big Sur - Teknik Özellikler (TR)
Sanal makineye kurmayı deneyerek nasıl bir sonuç vereceğini görebilirsiniz fakat kasmalar olacağını düşünüyorum olmaz veya memnun kalmazsanız sanal makineyi silerek sıkıntıyı çözebilirsiniz. Bununla alakalı olarak youtubeda kurulumuna dair videolar var detaylara orda değinebilirler kuruluma başlamadan önce göz atmanızı tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.