Macromedia Flash 8 E-Book Türkçe

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,176
1
577
flashwo0.png

Macromedia Flash 8, Web'e etkileşim ve animasyon eklemek üzere en çok kullanılan yazılım, öyle ki, Flash oynatıcısı olan Flash Player uygulaması PC'lerin çoğunda kurulu haldedir. Web tarayıcılarından sonra tüm dünyada en çok kullanılan görüntüleyici uygulama olan Flash Player'dan faydalanabilmek için, Macromedia Flash'ı kullanarak zengin Web deneyimleri ve eksiksiz uygulamalar yaratabilirsiniz. Macromedia Flash 8 Kaynağından Eğitim tam olarak bu konuya odaklanmış bir kitap.(turkhackteam.org adresinden çalıntıdır) Bu kitap sayesinde, Macromedia Flash 8′in temellerini ve yenilikleri öğrenirken, bir yandan eksiksiz bir Web uygulamasının nasıl hazırlanacağını öğreneceksiniz.
Macromedia Flash 8 Kaynağından Eğitim kitabında şu konuları öğreneceksiniz: · Macromedia Flash 8 geliştirme ortamını kullanacaksınız. · Resimleri, grafikleri, sembolleri ve metni kullanarak bir kullanıcı arayüzü oluşturacaksınız. · Motion tween, shape tween, kare-kare animasyon kullanarak animasyonlar yaratacaksınız. · Resim, MP3 ve video dosyaları gibi ortam varlıkları yaratacaksınız..(turkhackteam.org adresinden çalıntıdır) · Flash video filmlerini (FLV dosyaları), resimleri ve biçimlendirilmiş metni çalışma zamanında dinamik olarak yükleyeceksiniz. · Bileşenlerle çalışarak, verileri yakalayan ve bir sunucuya gönderen bir form yaratacaksınız. · Ekranları ve davranışları kullanarak etkileşimli bir sunucu oluşturacaksınız. · Etkileşim eklemek ve bileşenlerle entegrasyon için ActionScript öğrenecek ve ActionScript kodu yazacaksınız.
Download

22ece

Yeni üye
23 Ağu 2007
2
0
Sağol Dostum,
Çok işime yarayacak bir kitap, kitap sayısını arttırmamız gerekli diye düşünüyorum.
sEvgiyle
eCe
:E)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.