T
Değerlendirme:
0%
Tepkime puanı
41

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında Geri bildirim istatistikleri

  • o zaman kaRdeş ona da heLLkinq aTmışLaRdıR onu da aLamazsn aLsn biLe içindeqiLeR hm siLinmişdiR hmde zoR yhani aLması...!
    slm bilmiyorum bu konuda yardım edermisin bana ama ne yaptıysam olmadı kız arkadasımın msni calındı ve forumdaki nerdeyse tum yolları denedim geri alamadım bunu geri almamın baska bi yolu yok mu ozel yardımda bulunursan sevinirim
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.