Madalya Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Forumda son bir kaç haftadır durgunluk var gibime geliyo belkide her şey normaldir bilcemicem. Demek isteiğim bir kaç forumda gördüm madalya sistemini bizim forumdada olsa fena olmaz. Mesela site hack leyen herkes deface team e girmiyo kendini kanıtlması lazım ama bir süre sonra belki devam etse başarılı olacağı halde bırakıyo. Madalya sistemi olsa diyelim 50-100 site hacklemiş olsun şimdi bu arkadaş madalya alsa hem hevesi artar daha çok yapmak ister hemde diğerleri bir birine yetişmek için daha çok çalışır . Forum canlanır.
Mesala Deface Team madalya serisi olsa 5 madalyalık bi seri olsun bronz gümüş falanda olabilr yada ne biliyim usta çırak gibi bi sıralamada ola bilir hem böylece forumun yarısı imzasına %100 şu yok %50 bu falan yazmazda bizde anlarız gerçekte ne kadar bildiğini.
Yapılırsa forumda bi canlanma bi yükselme olacaktır diye düşünüyorum.

bymehmet19

Katılımcı Üye
22 Tem 2012
274
0
Çorum
Gayet güzel olur ama sadece madalya olmasın mesale konu açıp birilerine faydalı olanlarada Tebrik Kağıdı verin

GravityForce

Kıdemli Üye
14 Ağu 2012
4,790
5
28

TurkHackTeam bir yarışma değil arkadaşlar bişeyler başarıp yönetime alınmıyor. Adı üstünde yönetim yönetiyor. Her bişey yapan burada bir time girmeli diye bişey yok. Girmedi diyede bırakırsa sadece kendine kötülük yapmış olur DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Sadece kimin ne yaptığı ortaya çıkar o kadar.

TurkHackTeam bir yarışma değil arkadaşlar bişeyler başarıp yönetime alınmıyor. Adı üstünde yönetim yönetiyor. Her bişey yapan burada bir time girmeli diye bişey yok. Girmedi diyede bırakırsa sadece kendine kötülük yapmış olur DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Demek isdeiğimi anlamamışsınız sanırım ben örnek vermek için söyledim sadece bir örnekti. Ben sadece forum haraketlenir diye düşünmüştüm.

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
babacanlarım:) siz üyelerin yada biz yöneticilerin madalyaya yada kupaya ihtiyacı yoktur herkesin bir hedefi olmalıdır olmalıdırki istedigini elde etsin bu da sizlere yada bizlere vaatlerde bulunarak bunu yaparsanız madalya alacaksınız bunu yapmazsanız almayacaksınız şimdi sizlere soruyorum bu şekilde şartlar koşarakmı bir yerlere gelmek istersiniz yoksa içinizden gelerek ve azim,çaba özveri gösterekmi gelmek istersiniz babacanlar karar sizlerin :)

iyi forumlar diler saygı ve sevgilerimi sunarım babacanlar...

yükselmek idailiniz olsun babacanlar madalyanız deil !!!!

Son düzenleme:

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Bende baist bir şey cizmiştim. Bu kadar beğenilmiyeceğini tahmin etmemiştim.

r9ub2.png
r9ubn.png
r9uby.png

GhostLeader

Katılımcı Üye
30 Tem 2013
325
0
KKTC
babacanlarım:) siz üyelerin yada biz yöneticilerin madalyaya yada kupaya ihtiyacı yoktur herkesin bir hedefi olmalıdır olmalıdırki istedigini elde etsin bu da sizlere yada bizlere vaatlerde bulunarak bunu yaparsanız madalya alacaksınız bunu yapmazsanız almayacaksınız şimdi sizlere soruyorum bu şekilde şartlar koşarakmı bir yerlere gelmek istersiniz yoksa içinizden gelerek ve azim,çaba özveri gösterekmi gelmek istersiniz babacanlar karar sizlerin :)

Abi haklı...

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py

çook haklı

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
Mantıklı , Bunu biz bir konuşalım , tartışalım , sabir bir fikre sahip olup karar verdiğimizde.

Konu hakkında bilgi buraya düşeriz tekrar.

Bu madalyon konu kasanlara verilir ise örneğin , forumda flood başlar aşırı derecede.

Madalyonu neye göre vermeliyiz onu konuşacağız. Uygun olur ise faliyete sokarız.

İyi Forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.