mafia oynayanlar! yorumlar buraya

red_dragon18111

Yeni üye
23 Eyl 2006
45
0
bu oyunu bende bitirdim...çok zevkli olmasına rağmen çok zor bölümleri olan bir oyunda...zaten oyun dediğinde biraz zor olcak...

fukuku111

Yeni üye
27 Haz 2007
13
0
süper bir oyun du 2 çıkacak 2009 ama farklı karakter farklı bir yılda gecen olaylar keş ke aynı kişi ile devam etseydi heralde üretici firma devamı olmayak hesapı yaptı başröl kahramanını sonunda öldürdüler ama çok istek gelince 2.mafia oyununu çıkarmaya karar verdiler 2.için senaryo hazırlamak bayağı sürdü nerdeyse 7 yıl oldu beaaaa

crazy_boy1

Yeni üye
6 Ağu 2008
1
0
mafia çok güzel bir oyun :D her bölümü birbirinden zor ve zevkli en sonunda çakır ölüo mematiyide biz öldürüyoruz çok acıklı:D

arda2384

Yeni üye
4 Eyl 2008
4
0
Süper bi oyun.Tam 6 kez bitirdim.Herkese tavsiye ederim.Bunun 2. de amerikada çıktı diyolar haberi olan varmı acaba????????

sssss_erha

Üye
18 Eyl 2008
99
0
Ankara
Arkadaşlar benim hayatımda oynadığım en etkileyici,en gerçekçi ve en çok oynadığım oyun.O kadar güzelki insan orda olmak istiyor hatta eskiden Tommy'i kendime örnek bile alırdım,resmen hayata o gözle bakıyodum yani okadar etkilenmiştim.Aradabi hala oynarım,heralde bi 15 kere bitirdim.oynamayanlara ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM !!!

gonzales_06

Yeni üye
10 Eki 2007
13
0
Hayatımda oynadığım en güzel mafya oyunu üstüne tanımam neredeyse 4-5 defa bitirmeme rağmen hala sıkılmadım her seferinde ayrı zevk alıyorum.
İlk oynayışımda bazı bölümleri geçemeyip oyunu silmeyi bile düşünmüştm.
Yanına pek fazla yaklaşamasa da GodFather'i de oynamanızı tavsiye ederim benim için mafyadan sonra o gelir

2.sini sabırsızlıkla bekliyorum...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.