Magic Lens Max 4.0 + Crack

s_18_128

Üye
25 Eyl 2007
97
1
Magic Lens Max 4.0 + Crack
ayncly.jpg

Ekranınızda belli bir bölgeyi büyütmek istiyorsanız, Magic Lens Max uygulamasının son derece pratik olduğunu göreceksiniz. İçerisinde yer alan filtreler yardımı ile görüntüyü optimize eden Magic Lens Max; renk kanallarını ayırıp görüntüyü sadece belli renk kanallarından geçirerek göstermeyi de destekliyor.

Gamma ayarı ve keskinleştirme filtresi yardımı ile karanlık bölgelerde bile net bir görüntü elde etmenize imkan veriyor. Bu sayede ekrandaki bir grafiğin detaylarını daha yakından ve net olarak inceleyebiliyorsunuz.

Magic Lens Max sisteme tam olarak entegre oluyor. Fare imlecini sürekli izliyor. Fare tekerleğini kullanarak veya önceden ayarlanmış bir kısayol tuşuna basarak ekran büyütme/küçültme işlemlerini gerçekleştirebiliyor, programı öne getirip arka planda gizleyebiliyorsunuz. Crack mevcuttur.

Boyut: 3,70 MB

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.