Magnetics

MaWeRicK

Yeni üye
23 Ara 2006
3
0
çok ilginç gerçektende.olayın mantıgını bilen yada anlayan varmı ya!ortada bi manyetik etki varya işin aslı ne belki bi fizikçi vardır bilen??
 

buraakk

Üye
22 Ara 2006
65
1
ya arkadasım benım bıldığıme gore ortadakı konu mıknatısın ustune sıvı azot dokulunce mıknatıs donuyor ve de +-kutuplarını karıstırıor vede ne cekıor nede itiyor,boylecede diğer bir mıknatıs havada ucuyor anlatabildiysem ne mutlu teşekkür pls:D
 

MaWeRicK

Yeni üye
23 Ara 2006
3
0
buraakk sen bu merakı bu kadar kısa zamanda çözdükten sonra fedadır sana tesekkür mesekkür naapsın:Dsaol dostum tekrar açıklama için.
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.