Mahkeme

alihanmeric

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0
Merhaba arkadaşlar bugün bi tane hesap aldım şifresini değişerek çocuk diyo ki dava açıcam falan öyle bişey olablir mi gerçekten aklıma takıldı da sorayım dedim.:RpS_rolleyes:

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
Ben şahsen oluyor diye biliyorum.
Mesajlarda hesabı geri vermem gibi hesabı senin çaldığını gösteren bir ifade varsa azda olsa bir para cezası var sanırım

alihanmeric

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0
Tabiki yani takas yapalım falan dedi bende bişe demedim direk verdi hesabını online kafa topu oyununda bende değiştim kendim kullandım mahkemeye vercem diyo sövüp saymış bide o yüzden aklıma takıldı

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Merhaba arkadaşlar bugün bi tane hesap aldım şifresini değişerek çocuk diyo ki dava açıcam falan öyle bişey olablir mi gerçekten aklıma takıldı da sorayım dedim.:RpS_rolleyes:

Aynısı benim başıma geldi. Adama hesabı verdiğimde paramı yatıracaktı. Yapmadı. Aradım güzelce uyardım. Ailesini aradım. Eğer sonuç olumlu olmasaydı savcılığa gidecektim. Daha önemlisi insan hakkı. Umarım mahkemeye gider.

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Can sıkıntısından ama şifreyi kendi verdi sonuçta

Kafa Topu türk yapımı bir oyundur. yani çocuk şikayetçi olursa senin evinin adresinin bulunması işten bile değil. (oyuna hangi ip den giriş yapıyorsan oyunun kurucusu tarafından (izmo sanırım) kolaylıkla bulunabilir) eğer sen şifreyi değiştirmediysen çocuk bir şey ypamaz ama şifreyi değiştirdiysen çalmış durumuna düşersin.

ama bir telefon oyunu için şikayetçi olan kişi görmedim hesabı ver gitsin boşuna sıkıntı alma
ama sen hesabı verdikten sonra şikayetçi olursa yine başın yanar. çocuğun suyuna gitmeye bak.

alihanmeric

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0
Aynısı benim başıma geldi. Adama hesabı verdiğimde paramı yatıracaktı. Yapmadı. Aradım güzelce uyardım. Ailesini aradım. Eğer sonuç olumlu olmasaydı savcılığa gidecektim. Daha önemlisi insan hakkı. Umarım mahkemeye gider.

Hocam bu çok önemli bir oyun değil Android den oynanan sıradan bir oyun ve bu hesabı ben 1-2 günde kolayca yaparım yani emek gerektiren bişey yok herkes çalıyor birbirininkini bende öyle can sıkıntısından yaptım

alihanmeric

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0

Kafa Topu türk yapımı bir oyundur. yani çocuk şikayetçi olursa senin evinin adresinin bulunması işten bile değil. (oyuna hangi ip den giriş yapıyorsan oyunun kurucusu tarafından (izmo sanırım) kolaylıkla bulunabilir) eğer sen şifreyi değiştirmediysen çocuk bir şey ypamaz ama şifreyi değiştirdiysen çalmış durumuna düşersin.

ama bir telefon oyunu için şikayetçi olan kişi görmedim hesabı ver gitsin boşuna sıkıntı alma
ama sen hesabı verdikten sonra şikayetçi olursa yine başın yanar. çocuğun suyuna gitmeye bak.

Haklısın öyle yapıcam sanırım

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
Hocam bu çok önemli bir oyun değil Android den oynanan sıradan bir oyun ve bu hesabı ben 1-2 günde kolayca yaparım yani emek gerektiren bişey yok herkes çalıyor birbirininkini bende öyle can sıkıntısından yaptım

Eğer içerisinde o kadar önemli bir şey yoksa korkutma amaçlıdır. Merak etme. :) İşin içerisinde elle tutulur bir kanıt yok.

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0

bence geri teslim ettikten sonra birşey yapamaz bu saçmalık olur yani.
yoksa adam hesaba girer çıkar geri verir karşıdaki bir çalma olayı olmasa bile hesabımı çaldı geri verdi bunun cezalandırılmasını istiyorum diyebilirdi ozaman

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.