mahkemeye gidipde ne dicek

gamzee01

Yeni üye
17 May 2013
2
0
arkadaşlar adam pvp kurmuş bende rat la damın pvp sini çaldım

adam bana dedi seni mahkemeye vercem dedi

bende ver banane dedim

pvp serverler yasal değil adam mahkemeye gidipde ne dicek

giderse önce onu içeri atarlar

haksızmıyım

AercD007

Katılımcı Üye
24 Nis 2013
912
0
Kardeşim Bilişim Suçu Senin Yaptığın Adam Para Verip Açtıysa Sen Suçlarnırsın İlk Önce Bu Arada Trjoen Kulanmak Yasal Değil bildğim Kadarıyla

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
pvp server olması birşey değiştirmez adam sonuçta bir bilişimden bir makine kiralıyor ücretli ve sen bu makine bilgilerini ele geçirip kısaca hacklersen bu bilişim suçu sayılır izinsiz giriş metin2 pvp sahipleri genelde bunları korkutma amaçlı söyler fakat işi bilen biriyse çok ciddi şeylerdir bunlar

ayrıca bilişim makineye bütün gelen bağlantı ıplerini rahatlıkla bulabilir eğerki gerçekten şikayetçi olup soruşturma açılırsa sen ceza alırsın.

ApollonLykos

Yeni üye
29 Nis 2012
11
0
Trabzon
Ancak şöyle bir şey war;
Şimdi karşı taraftaki adamın mevkisi yüksek olmalı avukat felan aksi taktirde bakmıyorlar ilgilenmiyorlar metin2 derse zaten tamam bilişimin umrunda olmaz kayde geçer ama soruşturma açmaz metin2 hırsızlığı cok oldugundan böyle yani adam bakkalcı felansa malesef bakmıyorlar ne yazıkki böyle sen korkma için rahat olsun :)

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
terör örgütünden yargılanan hırsızlık vs diğer şeyler varken hakim gidip ******n pvp serveriylemi uğraşıcak Allah Aşkına

1- senin olduğunu ispat edemez ( ki Zaten Çocuğun mahkemeye gitdiceğinide hiç zannetmiyorum onlar sadece korkutmak amaçlı söylenen şeyler)

2-hadi diyelimki mahkemeye gitti pvp serveri çaldın diye suç bile almassın ( yaşın 18 geçmediyse )

3-zaten mahkemeye gidip vericeği dava açma parasıyla o serverden bi tane daha alır :D

4- daha sayabilirim ama elim ağrıdı :D yazmaktan :D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.