mail girdigimde enter tuşu işlemio

7 Eki 2012
117
0
herhangi bir yere bilgilerimi girince enter tusuna basıyorum olmuyor mouse la basıyorum gene olmuyor acaba neden acele cevap stop

7 Eki 2012
117
0
bazı sitelere girince mynet olsun bilgilerimin oldugu bazı yerlerde işlemio daha acıklayıcı oldumu videomu cekip koyayım illa seni ikna etmek icin ben sepep arıom lüzumsuz laf deil

7 Eki 2012
117
0
choremo zaten fireloxda calısıo mail bilgilerim ama choremada calısmıo imacrosmu ne bi sey yukledim tamda ne işe yaradıgını bilmiom ama yer imi gibi bişey zamanla cözerim ondan olmaz dimi sorun

7 Eki 2012
117
0
bak arkadasım mynete giriorum chrom dan bilgilerimi giriyom enterlıyom calısmıyo mousela girişe tıklıom olmuo sadece mynette deyil bi kac sitede oldu sebebi ne olabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.