Mail programları serialleri

yasinsir

Üye
6 May 2013
69
0
Arkadaşlar bu konuyu nereye açacağımı bilemedim açıp açmama kuralı varmı onuda bilmiyorum eğer varsa kusrua bakmayın ama açmak zorunda kaldım ben 150 tl otomatik mail atma ve bulma programı satın aldım ama sonrada öğrendim ki yasallık durumu felan varmış uğraşmak istemedim yani bu programlar elimde kaldı o yüzden satıcam uygun fiyata programların demoları var deneyip görebilirsiniz alan lütfen bana ulaşsın elimde kalmasını istmiyorum

program adları
atomic mail hunter(mail bulma)
atomic mail sender(mail atma)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.