Mail server testi için acil yardım !!!

skyfall2

Üye
14 Eki 2015
57
0
Ankara-İst
Herhangi bir örn: [email protected] domain bağlı bir mail adresimiz var

bu mail adresi hangi gelen ve giden server'a bağlı ve hangi port kullanıyor bunu tespit etmek için

who is domanin harici bir yöntem bilen değerli bilgili kardeşler

iletişim

özel mesaj !!

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
Forum kurallarını lütfen okuyun.
# Konu yardım merkezine açılmalıydı.
# Dakikasında konuyu güncellememelisiniz.

# Bilen olsaydı zaten cevap verirdi :)

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Forum kurallarını lütfen okuyun.
# Konu yardım merkezine açılmalıydı.
# Dakikasında konuyu güncellememelisiniz.

# Bilen olsaydı zaten cevap verirdi :)

Sorunda burda zaten kardeşim bazı arkadaşlar o kadar bakıyorlar ve incelememe göre çoğu yazmıyor..
Sorununun cevabını bilmiyorum tam olarak ama Darkcomet için bir uygulama vardı. Adı "Darkcomet Fucker"

bebas

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,163
1
hepmi tartırşma bu formda bir tane bilgi sahibi adam kalmadımı hep her açılan konuyu eleştirin sanki yardım merkezinde açsam bana cevap vereceksin arkadaşım
Amacım tartışma yaratmak ya da tartışmak değil bilgilendirmek istedim forum'u kurallarına uygun kullanın. Bilseydim elbette verirdim cevabını, bilseydim buradan da verirdim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.