Mailime giriş yapamıyorum

slippery

Yeni üye
1 Mar 2021
14
2
Arkadaşlar mailime giriş yapamıyorum lütfen yardım edin gerçekten 2 gün önce resetledim bildirim ile giriş yaparım diye de şifreleri not almamıştım ama bildirim istediğim zaman bana hata veriyor cihazınıza bakın adımında tekrar dene bir şeyler ters gitti diyor lütfen yardım edin bi konu daha açmıştım ama sorun çözülmedi bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

slippery

Yeni üye
1 Mar 2021
14
2
Ya gerçekten bakın şu push bildirimler var ya gönderiyor evete tıklıyorsun onu bana göndermiyor ve hatanın neyden kaynaklandığını da söylemiyor o mailler benim için gerçekten çok önemli bilgisi çözümü olan varsa lütfen yardımcı olsun

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Ya gerçekten bakın şu push bildirimler var ya gönderiyor evete tıklıyorsun onu bana göndermiyor ve hatanın neyden kaynaklandığını da söylemiyor o mailler benim için gerçekten çok önemli bilgisi çözümü olan varsa lütfen yardımcı olsun
Keşke yardımcı olabilsem . Telefon senin üzerineyse veya kurtarma e postan varsa alabilirsin diye biliyorum diğer türlü vermiyorlar bilgiler doğru olsa bile

slippery

Yeni üye
1 Mar 2021
14
2
Keşke yardımcı olabilsem . Telefon senin üzerineyse veya kurtarma e postan varsa alabilirsin diye biliyorum diğer türlü vermiyorlar bilgiler doğru olsa bile
Olması lazım ama ya bi şekilde olmalı şifresiz giriş istiyorum cihaz doğrulaması ile o benim mailimde açıktı kullanıyordum şimdi nasıl niye hata veriyor anlamıyorum ya

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
925
513
Olması lazım ama ya bi şekilde olmalı şifresiz giriş istiyorum cihaz doğrulaması ile o benim mailimde açıktı kullanıyordum şimdi nasıl niye hata veriyor anlamıyorum ya
Merhaba mail ile gelen bir link'e tıklamış mıydınız? Ben de yıllardır hotmail hesabıma giremiyorum, defalarca form doldurdum olmadı. Mail ile ulaştınız mı destek ekibine

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.