Maillerim hk.

Lacin5

Yeni üye
30 Ağu 2008
24
0
33
Baku
selamin aleykum arkadaslar....bana acil emai,ru emailinin sifresin kirmak icin sifre kirici program lazim lutfen bana yardim edin tum emaillerim calindi lutfen bana yardim edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
ya degisdilmisse o zaman ben eamilim fotolarim gittdimi her sey gedisdirilpse ben ne yapacam onda eski bilgileride yazzzsasm kabul olacak lutfen sen biseyler yapamazmisin kardesim darkness devil lutfennnnn bende karsiliginda ne isdersen veririm vallah yardimin karsiliksiz kalmaz lutfennnn

Dostum sakin ol yardımci arkadaslar yardım ediyor zaten sana.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
ya degisdilmisse o zaman ben eamilim fotolarim gittdimi her sey gedisdirilpse ben ne yapacam onda eski bilgileride yazzzsasm kabul olacak lutfen sen biseyler yapamazmisin kardesim darkness devil lutfennnnn bende karsiliginda ne isdersen veririm vallah yardimin karsiliksiz kalmaz lutfennnn

Değitirmemişlerdir sanmıyorum kardeşim.Sana attığım mesajdakileri uygula.

Black Turtle

Adanmış Üye
28 Ocak 2015
6,614
35
Remote Admin
sen bu durumda sakin ola bilirmisin arkadasim bu gun 3 kutu siqara icdim valla bulunsa kurban kesdirecem o kadar onemli fotolari sildilerse goturup sildilerse ben bitdim oldum

Anlıyorum senide ama ne bileyim yardımcı oluyoruz zaten ikide bir ĺütfen yardımmm edin felan demene gerek yok ben pc de olsam daha fazla yardımcı olurdum ama mobildeyim

Lacin5

Yeni üye
30 Ağu 2008
24
0
33
Baku
tum bilgileri yazdim yanlis yaziyor kardesim 1 email calinarsa dum bilgiler degisdiriliyor benden kac tane mesaj var digiyor ben bilmiyorum ne kadar mesaj var diye bana yardim edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.