Makale Yazarak İnternetten Para Kazanabilirsiniz

SuC_Ve_CeZa

Yeni üye
4 Eyl 2009
41
0
Merhaba Arkadaşlar,
Konu Daha önce forumda açıldı mı? bilmiyorum. Fakat size İnternetten Para kazanma yöntemlerin birinden bahsetmek istiyorum.
Sözü Fazla Uzatmayayım Olayımız Makale Yazarlığı.
Aslıda olay basit. Yazdığınız Makale Karşılığı (Editörler Tarafından Onaylanması Gerekiyor) Ücret Alıyorsunuz.
Gelin siteyi biraz daha detaylı inceleyelim.
Site 2007’den beri hizmet vermekte.

Site sizden Tamamen özgün içerikler oluşturmanızı istiyor.
Yazdığınız içerikler editörler tarafından incelenip onaylandıktan sonra yayınlanıyor ve o makaleden kazanç elde ediyorsunuz. Bu sistem Emek hırsızlığının önüne geçiyor aslında. Hemde bu şekilde sizin emeklerinizde korunmuş oluyor.

Gelelim kazanç kısmına.
Kazanmaya başlak için önce siteye kayıt oluyoruz.

Kayıdımızı tamamladık. Şimdi konu seçip makale yazmaya başlayabiliriz.

Dileyen arkadaşlar ücretsiz yazarlık eğitimlerinden yararlanabilir.

Arkadaşlar sitede birde gelir ortaklığı sistemi mevcut.
Siteye üye olduğunuzda size bir Referans linki (sitede ki ismi ile size özel kazanç linki) veriliyor .
Ve bu linke tıklayarak üye olan yazarların makalelerinden sizde kazanç elde ediyorsunuz.
Bildiğimiz networking sistemi yani.
Aslında bu şekilde 2 farklı yol üzerinden kazanç elde etmiş oluyoruz.

Gelir ortaklığı kısmında ipuçları adı altında 6 ana başlıkta incelenmiş.
Ben bunları size özetlemek istiyorum. Zaten ilgilenen arkadaşlar “Gelir ortaklığı” kısmından inceleyebilirler.
Akrabalarınız,Çevreniz ve arkadaşlarınıza önermeniz bu listenin başında geliyor.
2. olarakta şuan benim yaptığım gibi forum sitelerinde konu açabilirsiniz.(dilerseniz)
Neye zaten sitede bunlar yazıyor.
Arkadaşlar bu arada gelir ortaklığı sistemine katılım zorunlu tutulmamış, Yani istemediğiniz takdirde gelir ortaklığı sistemine katılmayıp yalnızca makale yazarakta kazanç elde edebilirsiniz.
Birde açılan yarışmalara katılarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Aklınıza Takılan SSS’den(Sıkça Sorulan Sorular kısmından) ve Eğitimlerden cevap bulamadığınız sorularınız için destek bildirimi oluşturarak veya mail göndererek destek alabilirsiniz.
Arkadaşlar yazı biraz uzun oldu farkındayım fakat detaylı bir biçimde anlatmak istedim. Umarım düzgün bir biçimde anlatabilmişimdir.
Bu siteye bende henüz yeni üye oldum ve öğrendiğim kadarını sizlere de aktarmak istedim.
Eğer siteye üye olmak isterseniz referans linkime tıklayarak üye olursanız banada destek çıkmış olursunuz.
Emek verip hazırladığım bu konuyu sonuna kadar okuyan herkese teşekkür ederim.

Refsiz : Yaz Kazan - Yazı Yazarak Para Kazanmanın Adresi

Moderatör tarafında düzenlendi:

SuC_Ve_CeZa

Yeni üye
4 Eyl 2009
41
0
En sondaki resimde örneğin 600 yazdık ya çekilişmi yapılıyor yoksa 600 yazan herkesemi veriliyor

yarışma detaylarında yazan bilgi şu şekilde;

Yarışma Kuralları;
Her gün en az 20 makale yazılması gerekmektedir.
30 gün içerisinde toplam 600 makale yazılması gerekmektedir.
Yazılan makalelerin toplam kelime sayısı 180,000'i geçmelidir.
İptal edilen makaleler bu sayıya dahil olmaz.
Düzenleme istenen makaleler onaylanır ise, düzenlenme yapıldığı günün istatistiğine etki eder.
Katıldığınız gün dahil olmak üzere 30 gün istatistiği alınarak hesaplanmaktadır.
Yukarıdaki kuralları yerine getirip 30 Gün içerisinde toplamda 600 makale yazarsanız,
+ 200.00 TL yarışmayı kazandığınız gün hesabınıza eklenir.

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
yarışma detaylarında yazan bilgi şu şekilde;

Yarışma Kuralları;
Her gün en az 20 makale yazılması gerekmektedir.
30 gün içerisinde toplam 600 makale yazılması gerekmektedir.
Yazılan makalelerin toplam kelime sayısı 180,000'i geçmelidir.
İptal edilen makaleler bu sayıya dahil olmaz.
Düzenleme istenen makaleler onaylanır ise, düzenlenme yapıldığı günün istatistiğine etki eder.
Katıldığınız gün dahil olmak üzere 30 gün istatistiği alınarak hesaplanmaktadır.
Yukarıdaki kuralları yerine getirip 30 Gün içerisinde toplamda 600 makale yazarsanız,
+ 200.00 TL yarışmayı kazandığınız gün hesabınıza eklenir.
180 bin nedir ayrıca 20 tane?
Çok anlamsız

SuC_Ve_CeZa

Yeni üye
4 Eyl 2009
41
0
180 bin nedir ayrıca 20 tane?
Çok anlamsız

180 bin 600 makale yarışmasındaki 600 makalenin hepsinde yer alması gereken kelime sayısının toplamıdır.

günlük 20 adet makale kısmı ise 600 makalenin 30 güne eşit bir şekilde yayılmasıdır.

birde yarışalara katılmak zorunlu değil ki 600 makale yarışalar arasında yer alan en zoru

spanyol

Yeni üye
8 Kas 2015
15
0
Hocam kısa bilgi vereyim konu baltalamak değil amacım
yazkazan resmen yazarlarla testis geçiyor bu için piyasası en düşük 100 kelime için 1.25 tl
bu adamlar 250 kelimeye 1.25 veriyor
ben site paylamayacağım araştırısanız çok güzel içerik üretebilceğiniz 100 kelime 1.25 .150 den siteler mevcut bu adamlar köle istiyor

texir

Katılımcı Üye
3 May 2012
444
1
kopenhag
Sadece çekilişi kazananlara mi ödül veriliyor. Yoksa makale yazanada mi veriliyor ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.