Marliyn Monroe Renklendirme Çalışması.

Ccelalcan

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
620
0
/@fsociety
Orjinal ;

ceXeq3.jpg
,

İmzasız ;

DfXby7.jpg

İmzalı ;

2D4dJW.jpg

thebeard

Art Director
15 Mar 2018
3,503
1,038
Eline koluna sağlık, saçları pek olmamış onun dışında süper saç için yeşil yerine ctrl+u ile farklı renk yapabilirdin.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Eline sağlık, renklendirme olayı uğraştırır bilirim lakin ağız ve diş kısımlarına biraz daha dikkat etmelisin

ExTensible

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
585
0
22
Linux
Her yeri muazzam.Tebrik ederim.Saçında,ağzında felan ben pek kusur göremedim ama grafik uzmanı hocam öyle diyorsa vardır bir bildiği diyelim.

Machina

Katılımcı Üye
31 Ağu 2014
487
0
31
Sydney
Saç kısmı Benimde dikkatimi çekti geliştirebilirsin sanki ama güzel olmuş genel olarak ellerine sağlık

Ccelalcan

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
620
0
/@fsociety
Eline koluna sağlık, saçları pek olmamış onun dışında süper saç için yeşil yerine ctrl+u ile farklı renk yapabilirdin.

Saçları sarı benim hatunun ellerine sağlık

Eline sağlık, renklendirme olayı uğraştırır bilirim lakin ağız ve diş kısımlarına biraz daha dikkat etmelisin

Saç kısmı Benimde dikkatimi çekti geliştirebilirsin sanki ama güzel olmuş genel olarak ellerine sağlık

Teşekkür ederim abiler, sabaha karşı yaptımda malum uykuluydum biraz aceleye getirmeye çalıştım doğrusu :D

Saçları sarı benim hatunun ellerine sağlık

Ellerine sağlık.

Her yeri muazzam.Tebrik ederim.Saçında,ağzında felan ben pek kusur göremedim ama grafik uzmanı hocam öyle diyorsa vardır bir bildiği diyelim.

Teşekkür ederim abilerim

Moderatör tarafında düzenlendi:
23 Ağu 2017
79
0
Renklendirme cidden zahmetli iş bazen yapayım diyorum da sonra amaan diyerek bırakıyorum çok başarılı çalışma olmuş bence bir de ten renginin renk kodunu atabilir misin sana zahmet

Son düzenleme:

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Renklendirme zor iştir 1 kere Atatürkün bir fotoğrafını renklendirmiştim ve baya uğraştırmıştı. Saçları yeşil olmamış ama harikasın eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.