Marwins ile röportajım! /BLuuXe/

BLuuXe

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
643
0
Adana
Marwins'e sormak istediklerinizi bu konu altında sorabilirsiniz

Merhaba kendinizi tanıtır mısınız?

16 yaşındayım adım Deniz program yazmayla ve grafikle ilgilenmekteyim.25'i aşkın programım var (ve hemen her gün artıyor)

Kaç yıldır sanaldasınız?

Yaklaşık 4.5 yıl kadar oldu.

Nasıl başladınız bu işlere? Örnek aldığınız biri var mıdır?

Nette surf yaparken bir kaç kullanıcı tarafından (herhangi bir forumda) yapılmış programlar görüyordum merak ettim nasıl yapılıyor bu programlar ? Daha sonra youtube'dan bi kaç video izledikten sonra bıraktım.Kendi kendimi iyice geliştirdim ve bu şekilde
buradayım.Black-King'i örnek alıyorum.

THT ile nasıl tanıştınız ?

Bilgisayar güvenliği ile ilgili bir araştırma yapıyordum bu siteden buldum bilgiyi.Ben de üye oldum.

Bilgilerinizi programcılıktan başka şeyler için kullanıyor musunuz?

Bilgilerimi sadece program kodlamaya adamış biriyim.Başka yerlerde çok kullanmam

Çok fazla programcı Olmak isteyen kardeşlerimiz var. Onlara neler söylemek istersiniz?

Hedeflerinden vazgeçmemeliler öncelikle.İkincisi bu işin azim ve sabır gerektirdiğini bilmeliler.Maymun iştahlılar hiç bulaşmasın bu işlere 30 dakikalık bir iş değil bu.

Programcılığa yeni başlayanlara hangi programlama dilinden başlamalarını önerirsiniz ?

VB.NET

Kullanıcı adınızın anlamı var mı ? Varsa ne ?

Bir anlamı yok aklıma fikir gelmeyince koydum aklıma ilk geleni.

Son olarak eklemek istediğiniz ve THT ailesine söylemek istediğiniz bir şey varmı?

Bir amacınız,hedefiniz varsa asla vazgeçmeyin.Programcılıkta bu yere kadar gelmeme yardım eden Black-King'e ve bana her konuda yardımcı olmaya çalışan dostum Byproking'e teşekkürler...

Röportaj isteğimizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Asıl ben teşekkür ederim iyi günler...

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
İlk teşekkür benden olsun ;) İsteyen bana bu konu altından soru sorabilir

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Belirli sorular üzerinden gitmeyin bence.Örneğin msn üzerinden karşılıklı yapın.Konuşma akışına göre soru sorun.Sadece belirli soruları hazırlayın.Neyse güzel röportaj olmuş.

BLuuXe

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
643
0
Adana
Yorumlar için teşekkürler Yalnız tablet üzerinden yaptığım için bu kadar oldu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.