masa üstünüz cayır cayır yansın

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,120
247
WORLD
Program bir Ekran Koruyucudur.Devreye girdiği zaman monitör görüntünüzü her neredeyseniz alttaki resimlerde görüldüğü gibi yapar.

Serial:
Name: 4kusN!ck // REVENGE Crew
Serial: 1529-16F7-EBE7-8463-0965-44AC-FF8B-B955
Download
 

saw00

Yeni üye
17 Eyl 2006
5
0
beyler ben indirdim ama kırmızı alev çalışıyor daha bir sürü ekrn.koru. var onlar için register istiyo onu nasıl yapcaz kayıt olamadım ben :)):):)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.