Masaüstü bilgisayar açılır açılmaz takiliyor

Ghost Soldier

Yeni üye
1 Ocak 2016
12
0
Merhaba arkadaslar dün akşam bilgisayarda baslarkenki programların bi kaçını devre dışı bıraktım galiba yanlışlıkla bi programıda devre dışı bıraktım ve bilgisayar açılırken duruyor acilmiyor lütfen acill yardım

Son düzenleme:

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
Sanırım Hizmetlerden bütün hizmetleri ya da windowsun önemli hizmetlerini devre dışı bıraktığın içindir. Güvenli modda çalıştırıp. Başlat-Çalıştır-msconfig yapıp hizmetler bölümünü kontrol et hepsini etkinleştir sonra alttan windows hizmetlerini gizleyip kalanları kapatabilirsin

xxx3000

Katılımcı Üye
5 Ağu 2012
311
0
Hiç boot etmiyor diosunuz. Peki hddyi görüyor mu ? görüyorsa hiren boot cd ile onarabilirsin. Hdd yi görmüyorsa işin biosla vardır. Ama bootu onarmak yerine format amayı tercih ederim.

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
hacker ceset yalnız hiç açılmıyor işlemciyi felan gösterdiği yerde takiliyo ne yapmam gerek

Açılır açılmaz takılıyor deyince farklı anladım, bilgisayarında usb girişlerini kontrol et Flash ya da Wifi adaptoru gibi bir bileşen varsa çıkart ben böyle bi sorunla karşılaşmıştım olmuyorsa eğer biosu sıfırla pilini çıkart 2-3 dk sonra tekrar tak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.