Masaüstü İçin En İdeal Fotoğraflar #2 -Son- // 'Gladyo //

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Hepinize Merhabalar Masaüstü İçin En İdeal Fotoğraflar #1 Serimizin 2. Konusuyla Karşınızdayım Yine Göz Yormayan 7 Masaüstüne Uygun Fotoğraf Karşınızda! İstek Olmadığı İçin Bu Sonuncu Olacaktır Merak Etmeyin Yakında Buna Bener Bir Seri Daha Gelicetir... (Anlayanlar Anladı ;) )

0Bb2k8.png

4MYRkL.png

JldE4Y.png

Ben Bu Resimleri Bulmaya Çalışırken Saat Sabah 5:30'du Bu Resmi Görünce Az Daha Piskolojim Bozuluyodu :D
OLJdZZ.png

G0b1k2.png

6XY6kP.png

WQWrZY.png

7 Resim Tamamlandı Bu 2 Resim Sonuncu Bölüme Özel. Bonus Olarak Düşünün :) (Masaüstüne Koymanızı Tavsiye Etmem Uygulamalar Vb Gözükmüyor.)

3q2RaA.png

y32nlL.png

BÖYLE KONULARIN DEVAMI İÇİN TEEŞEKKÜR BUTONUNA BASMANIZ YETERLİDİR...

'Gladyo

Katılımcı Üye
1 Haz 2017
691
1
Kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. Sansür bile koyulsa yasak.

1. Ben Şaka Amaçlı Kullandım O Kelimeyi Yani Küfür Saymanıza Gerek Yoktur :) (Olay Çıkartacak Kışkırtıcı Yorum Yazmayın :) )

2. Kurallarda Sansür'ün Yasak Olduğu ile İlgili Birşey Yazmıyor ? Sansür Koymamın Amacı Zaten Şaka Eğer Edeceksem Ki Böyle Birşeye İhtimal Vermem Direkt Yazardım :)

Fazla sanatsal beni pek etkilemiyor kısaca :D Daha çok savaş temasında fotoğraflar,resimler hoşuma gidiyor :D
Eğer İlgi Görseydi Mutlaka Koyardım Daha 4-5-6 Giderdi Birsürü Foto Var Elimde Ama İlgilenen Yok Konuyla :/ Resimler Kişiye Göre İlgi Görür Herkez Savaş Sevmiyor Sonuçta :D (Ben Seviyom Yinede Ama Bununla İlgili Konu Gelebilir Fikir İçin Sağol :) )

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.