Masaüstünde çizgi var YARDIM?

777722

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,399
0

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Sıkıntı monitörde olsa, ss aldığında bize gözükmezdi o çizgi..
Harikasın.Dikkat ve mantık iyiydi. Screen aldığında bize gözükmezdi %100 doğru bir cevap.Sorun bence Ekran kartında. Vertikal da sorun olabilir.Ekran kartını söküp 10 board da açmayı dene kardeş .10 board da açılıyorsa düzgün sorunun ekran kartıdır.

oguzergo

Üye
26 Mar 2016
114
0
Nereye
Abilerim, kardeşlerim tarama yaptım gece bitti virüs olarak BlueStacks(Pc için android uygulaması) gözüktü sildim res. attım düzeldi. Bide pc uzun süre açık kalınca yapma ihtimali var mı? 1-2 haftada bir kapatıp açıyorum :D

JrExclusive

Uzman üye
24 Eyl 2013
1,370
0
Anavatan
Abilerim, kardeşlerim tarama yaptım gece bitti virüs olarak BlueStacks(Pc için android uygulaması) gözüktü sildim res. attım düzeldi. Bide pc uzun süre açık kalınca yapma ihtimali var mı? 1-2 haftada bir kapatıp açıyorum :D

Açık kalma süresiyle alakası yoktur.Bluestacks'i virüs olarak algılaması ilginç,belki başka siteden yüklediysen içinde trojan falan vardır diyeceğim de onun da monitör çizgisiyle alakası olamaz,sorun çözüldüyse sıkıntı yok demektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.