Masaüstünüze Yakışır Wallpaper // By-Hard

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
Tamamen bana aittir hazır eklenen bir şey yoktur.

Yorumlarınız benim için değerlidir.

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
Bizim Team a yaptığına benziyor :)
Eline sağlık

Deface teama yaptığın çalışmanın aynısı diyebiliriz :) farklı çalışmalarda kendini göstermeni dilerim :)

Güzel Olmus Tam Masaüstü Wallpaper Begendim looo :)

Sağolun arkadaşlar bunu daha önceden yapmıştım sonra Deface Team ' a bir çalışma yapmak istedim Deface Team renklerinede en yakın bu sitiller vardı bende olan. mecbur benzer oldu :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.