Masaüstünüzü Karmaşadan Kurtarın *** [Resimli]

oguzhan65

Uzman üye
27 Ocak 2010
1,202
0
tukhackteam

dt29ul.jpg

dt37ek.jpg

wol_error.gif
Resmi Tekrar Küçültmek İçin Tıklayın
dt41gf.jpg

dt56bx.jpg

dt68zm.jpg

dt71zo.jpg

dt82bc.jpg

Alıntıı

1nt1kam

Yeni üye
14 Kas 2010
5
0
Elinize sağlık çok başarılı bir yöntem. Windows'un masaüstündeki dosyaları sistem dosyası olarak gördüğünü ve bu sebepten dolayı sistemi yavaşlattığını duymuştum. Ne derece olduğunu bilmiyorum :S :) ben bu yöntemi kullanmaktansa Rocketdock adlı programı kullanıyorum. Mac işletim sisteminde bulunan dock a benziyor ve tüm program kısayollarını oraya koyuyorum tavsiyemdir :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.