@mascardesign Logo Tasarım :)

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,474
80
2,232
Eline sağlık, acele etmene gerek yoktu. Beklerdik 🥲
Tekrardan eline sağlık bir backgroundda biz hediye edelim :D
(Çaktırma logoyu beceremiyorum)

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,085
37
6,165
[C*]
Emeklerine sağlık.
Dairesel logo yapımındaki temel unsurları öğrenmişsin fakat sadece bu temada kalma. Çünkü diğerleri ile aynı, nick, renk ve ortadaki değişiyor her seferinde. Ve yazı fontu aynı bile değil. Source Sans Variable font kullanman lazım. Daha sonra benim çizdiğim logolarda orta kısımlar tamamen çizim hazır resim değil. Biraz çizim vs öğrenmek lazım. Daha doğrusu illustrator öğrenmek gerek.

Bunları kötülemek, küçümsemek veya yermek için değil; tam tersine bu işlere hazır merak salmışken ve keyif alıyorken işin profesyonelliğini öğrenerek bu konuda uzmanlaşmanı istediğimden yazıyorum. Ben de zamanında benzer hatalara düştüm ve geliştirmedim kendimi. Taaa ki biri gelip böyle bir yorum yazıp beni uyandırana kadar. Senin için henüz erken, tavsiyem illustrator programı ile daha harika çalışmalar çıkarman, tabiki önce öğrenmek gerek. Ayrıca bu işlerden ekstra güzel bir kazanç elde edebilirsin.

Aynı oranda emek harcayarak Daha profesyonel çalışmalar çıkarabilirsin, emin ol..

PoyrazYare

Katılımcı Üye
30 Mar 2019
614
200
Emeklerine sağlık.
Dairesel logo yapımındaki temel unsurları öğrenmişsin fakat sadece bu temada kalma. Çünkü diğerleri ile aynı, nick, renk ve ortadaki değişiyor her seferinde. Ve yazı fontu aynı bile değil. Source Sans Variable font kullanman lazım. Daha sonra benim çizdiğim logolarda orta kısımlar tamamen çizim hazır resim değil. Biraz çizim vs öğrenmek lazım. Daha doğrusu illustrator öğrenmek gerek.

Bunları kötülemek, küçümsemek veya yermek için değil; tam tersine bu işlere hazır merak salmışken ve keyif alıyorken işin profesyonelliğini öğrenerek bu konuda uzmanlaşmanı istediğimden yazıyorum. Ben de zamanında benzer hatalara düştüm ve geliştirmedim kendimi. Taaa ki biri gelip böyle bir yorum yazıp beni uyandırana kadar. Senin için henüz erken, tavsiyem illustrator programı ile daha harika çalışmalar çıkarman, tabiki önce öğrenmek gerek. Ayrıca bu işlerden ekstra güzel bir kazanç elde edebilirsin.

Aynı oranda emek harcayarak Daha profesyonel çalışmalar çıkarabilirsin, emin ol..

Yo estağfurullah burada bilgi ve tecrübeye dayalı kişilerin yorumlarını duymama ihtiyacım var ve duyuyorum... Çalışmaları Mobil üzerinden yapıyorum bilgisayar biraz arızalı bilgisayarı halledince çizimlerimide paylaşmak isterim... Yorumunuz için teşekkür ederim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.