mass deface html + txt

dranka11

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
485
0
26
samsun
Selamun aleyküm arkadaşlar şu konuda
Kod:
http://www.turkhackteam.org/web-server-guvenligi/1205728-kolay-yoldan-mass-deface-cold-shadow-farki.html

new fileye indeximizi txt olarak kaydediyoruz fakat txt olarak kaydedince index bozuk çıkıyor html olarka kaydetsek sıkıntı olurmu acaba örnek olarak sitenin indexi şöyle çıkıyor

Kod:
http://electrainti.com/

html olarak kaydetsek düzgün çıkarmi acaba

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
1
3
nereye
hayır dostum index kodlarında bi sıkıntı yok ama nedense index bozuk çıkıyor mass deface ile yapınca txt yerine html olarak kaydedersem olmazmı
Bu yonde pek bilgim yok kardesim ama indexde kullandigimiz skriptlerden ola bilir belki txt olarak kayit ediyosunuz diye calismiya bilir belki,size yardim merkezinde cif olarak ekran goruntusu vermistimya onu alin bide sarki linkini texte html icerisine alip dene sorun kalmaz diye dusunuyorum.:)

Son düzenleme:

x1x1pezo1x1x

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,378
2
cehennem
bak kardeşim ole urasma yenı bı txt aç
ornek ben sole yapıorum

Hacked By x1x1pezo1x1x
TurkHackTeam.org
hacker say's : close your vulnerabilities
korsanin mesaji : açiklarinizi kapatiniz

i kullan ı kullanma

dranka11

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
485
0
26
samsun
pek anlayamadım ama sorunu ama ,
*NewFile İndex Kodlarını Kopyalayıp Kaydedeceksin . İndex Bozuk Çıkıyorsa İndex Kodlarında Bi Hata Olabilir.

Bu yonde pek bilgim yok kardesim ama indexde kullandigimiz skriptlerden ola bilir belki txt olarak kayit ediyosunuz diye calismiya bilir belki,size yardim merkezinde cif olarak ekran goruntusu vermistimya onu alin bide sarki linkini texte html icerisine alip dene sorun kalmaz diye dusunuyorum.:)

bak kardeşim ole urasma yenı bı txt aç
ornek ben sole yapıorum

Hacked By x1x1pezo1x1x
TurkHackTeam.org
hacker say's : close your vulnerabilities
korsanin mesaji : açiklarinizi kapatiniz

i kullan ı kullanma

txt olarak kaydetmezsen kodlar hiç çıkmıyor ben bir kere yanlışlıkla php olarak aydettim daha shell kısmı açılmadı beyaz boş bir yer çıktı

sağolun arkadaşlar txt yapıcaz ozaman :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.