Maveraün Nehr Özel Logo Tasarımı (M+N Letter Logo)

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,061
37
6,060
[C*]
@Maveraün Nehr

Herkese hayırlı geceler, bu seferki çalışma da Maveraün Nehr'e gelsin :)
Güle güle kullan..

Not: İmzasız sade çalışmalar özelden teslim edilmiştir.
Ayrıca tasarımda görülen her detay tarafımca sıfırdan çizilmiştir.

Tasarım (İmzalı&Arkaplanlı)

aw193hi.png

Biraz kullandım avatarımda nasıl duruyor diye yakalayan olmuştur belki :)

REVİZE

Tasarımın shield kısmı pek içime sinmediğinden yeni bir shield oluşturulup revize edilmiştir.

3qdb2nh.png

Saygılarımla
'Mirliva

Son düzenleme:

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
21
1,815
31
MyKrallife
@Maveraün Nehr

Güle güle kullan..

aw193hi.png

Saygılarımla
'Mirliva

elinize sağlık hocam harika olmuş

Blwe

Uzman üye
17 Şub 2021
1,584
17
1,646
Green/Moderasyon
@Maveraün Nehr

Güle güle kullan..

aw193hi.png

Biraz kullandım avatarımda nasıl duruyor diye yakalayan olmuştur belki :)

Saygılarımla
'Mirliva

Hocam dilenmek gibi olmasın ama banada bi logo yapa....... :D Ellerinize sağlık çok güzel olmuş :)

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
İki nehirin arasına yakışır bir logo.
Emek kokan bir paylaşım.
Elinize sağlık
.
.
Particle sıklığı ve onlara uygulanan bulanıklılık efekti oldukça iyi ve tam yerinde.
Sadece ufak bir soru sormam gerek; Hocam sizce de biraz sade kalmamış mı?

Son düzenleme:

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,061
37
6,060
[C*]
İki nehirin arasına yakışır bir logo.
Emek kokan bir paylaşım.
Elinize sağlık
.
.
Particle sıklığı ve onlara uygulanan bulanıklılık efekti oldukça iyi ve tam yerinde.
Sadece ufak bir soru sormam gerek; Hocam sizce de biraz sade kalmış mı?

Teşekkürler. Her yapılan logo dairesel olacak, her tarafında yazı olacak veya detaylı olacak diye birşey yok :) o particle efektleri tek tek çizdim, uygun gradient verdim o ortadaki logo için zaman ayırdım denedim m ve n harflerini birleştirmeyi, en son bunda karar kıldım. Çevredeki çerçeve vs hepsi sıfırdan çizildi. Bu seferki logo da sade olsun ki Nova hocamın bir sözü vardı; "Sadelik kaliteli tasarımın anahtarıdır.". Sade çalışmalar aslında her zaman daha güzeldir. Fazlalıklarla yapılan hatalar kapatılabilir fakat sadelikte herşey göz önündedir.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
Teşekkürler. Her yapılan logo dairesel olacak, her tarafında yazı olacak veya detaylı olacak diye birşey yok :) o particle efektleri tek tek çizdim, uygun gradient verdim o ortadaki logo için zaman ayırdım denedim m ve n harflerini birleştirmeyi, en son bunda karar kıldım. Çevredeki çerçeve vs hepsi sıfırdan çizildi. Bu seferki logo da sade olsun ki Nova hocamın bir sözü vardı; "Sadelik kaliteli tasarımın anahtarıdır.". Sade çalışmalar aslında her zaman daha güzeldir. Fazlalıklarla yapılan hatalar kapatılabilir fakat sadelikte herşey göz önündedir.
Elbette sizle hem fikirim.
Bu Ps işlerini yaparken grafik tableti kullanıyor musunuz ?

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,061
37
6,060
[C*]
Elbette sizle hem fikirim.
Bu Ps işlerini yaparken grafik tableti kullanıyor musunuz ?
Photoshop'dan yapılmış bir çalışma değil, Adobe Illustrator kullanıldı. Ve evet wacom grafik tabletim var 1 adet. O particle efektleri onunla çizdim. Fakat illa şart değil mouse ile de çizilir. Hızlı olsun diye kullandım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.