Mavi Ekran Hatası Alıyorum.

serossii12

Üye
29 Mar 2013
54
0
Mavi Ekran Hatası Alıyorum Artık Çıldırıcam Bilgisayar Hiç Eskisi Gibi Degıl İnternette Dolasırken Tarayıcı Çöküyo yada Kitlenıyo Tarayıcıyı Yenıden Baslatıyorum . Bilgisayar Mavi Ekran Geldıgınde

STOP: 0X0000001A

Bu Mavi Ekran Hatasıymıs Format Attırdım Yıne Aynı Lütfen Arkadaslar Yardımcı Olun Bu Mavi Ekrandanda Bıktım Tarayıcının Cokmesındende Bıktım Ya Durumum Olsa Kırıp Atıcam Bılgısayarı :(

Şimdiden Tesekkur Ederım . Bu Arada Windows Beklenmeyen Bir Hatadan Kurtarıldı Yeri Hala Açık Sorunun Ne Oldugu Orda Yazıyo Galıba Ama Ben Anlamıyom

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,436
789
30
root@adige~#
Olası İhtimaller:

Özellikle De Ağır Programlar Çalışırken Sistem RAM'i Çok Fazla Kullanmak İstediğinde RAM'lerin Ek Güce İhtiyacı Olur. RAM'lere Yeterince Güç Gelmediğinde De Sistem Mavi ekran verebilir.

Soruna Bir Çözüm Olarak MSCONFIG'den Sistem Açılışında Kullanalacak RAM Miktarını kKsıtlayabilirsiniz.

Başlat>msconfig> Boot/Ön Yükleme sekmesi>Gelişmiş> Maximum Memory/ En Fazla Bellek ayarını 1536 MB yapın.

Yine Bellek Modüllerinizde Sorun Olabilir. Bu Program İle Belleklerinizi Tarayın . Program Link : http://www.memtest.org/download/5.01/memtest86+-5.01.usb.installer.zip

Bellek Modülleriniz Bozuksa Bunları Değiştirmeniz Gerekmekte

HackerNowai

Katılımcı Üye
2 Şub 2012
404
0
Saçmalamayın herşeyin tek çözümü format değil Bende mavi ekran hatası alıyordum RAM'lerimin bozuk olduğunu öğrendim ramları tek tek dene bozuk olabilir bozuk olanı tespit edip garantiye gönder..

Maxthon

Yeni üye
14 Nis 2014
27
0
ram ve hdd problemı olabılır. uyumsuzluk vardır. pcne düzgün bır format at drıverlerını tamamen kur problemsız. drıverlerının tamamını kurarsan problem kalmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.