mavi ekran hatasi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheVatanist

Yeni üye
29 Kas 2011
4
0
Öncelikle hepinize teşekkür ederim..

Sorunum Şu oyun oynarken bazı zamanlar Yarısında kesiliyor ve mavi ekran geliyor inglizce yazılar yazıyor bilgisayarı tekrar açtığımda ''Windows beklenmeyen bir kapatmadan kurtardı'' yazıyor

Sorunlu olay adı ise ''BlueScreen''

Sistemim ise Şöyle

İntel Core İ3 2100 3.10 GHz işlemci
4gb kingston ddr3 Bellek
Asus P8H61-MLE Anakart
Ati Radeon HD 4800 Series GDDR3 1GB 256 BİT
500 GB SAMSUNG SATA2 HARDDİSK

YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM... ESEN KALIN...

Blackstar99

Yeni üye
1 Ara 2011
3
0
Kardeş selamlar, sorunun ne olduğunu anlamak için daha fazla bilgiye ihtiyaç var.
Benimde böyle bir problemim vardı ekran kartına yanlış driver yüklemişim mavi ekran hatası alıyordum format attım düzeldi.Format atabilirsen at en kolay çözüm yolu o.

Alagros

Adanmış Üye
10 Kas 2011
7,364
1
EJAAD.
Selamlar TheVatanist..

Öncelikle Yardım istemek amaclı konu acacaksan buraya degil THT Yardım Merkezine acmalısın.

2.si acacagın konunun baslıgı konun ile alakalı bir baslık olmalı "5dk iceri lütfen" gibi baslıklar konunun kilitlenmesine sebep olur :) Hayırlı forumlar

EcLipsee

Uzman üye
27 Eyl 2011
1,358
0
30
Oyuna Bağlı Sistem Gereksinimi Çok Yüksek Bi Oyunsa Olabiliyor Benımkı Baya Düşük 512 Mb Ram :) Oyüzden Pek Oyunlara Bakmıyorum Oynadığın Oyun Nedir ?

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Mavi ekran aldığınızda ekranda "mavi ekran kodu" yazar.
O kodu alıp yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.