Mavi ekran hatası

FightForHonor

Yeni üye
30 Eki 2012
10
0
Ankara
21994102005243071405801.jpg

ARKADAŞLAR BU HATAYI ALIYORUM;​
Yardım edebilecek arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

İYİ FORUMLAR

fastest40

Yeni üye
27 Nis 2012
32
0
bilgistarı f8 le güvenli modda aç önceden böle bir hata almadıysan bi önceki zamana geri yükle bilgisayarında yaptığın değişikklikleri kntrol et donanımsal ve yazılımsal....olmadı bir format at.sııntına çözüm olması dileğiyle makine işlemci hatası vermiş inş önemli bişi değilde yazılımsal olmuştur....

NeoXo7

Katılımcı Üye
17 Tem 2012
930
0
System.Info
Bilgisayarın Açılısında F8 İle Güvenli Modda Bilgisayarını Aç ;

- Bilgisayar Açıldıktan Sonra En Son Yüklediğin Program ve Driver i Kaldır .
- Combofix İle Tarat

Sorununu Çözecektir

P1T0N

Üye
2 Eki 2012
82
0
kesin çözüm bu arkadaşım oku yazdıklarımı uzunca :)) yapınca teşekkürümü isterim haa :D
bak şimdi bilgisayarım sağ tık yönet oradan hizmetler ve uygulamalar oradan hizmetler oradanda uzaktan yordam çağrısını bul oba sağ tık özellikler oradan kurtarma oradanda hepsini eylem yürütmeyi seç sonra tamamdır
NOT UZAKTAN YORDAM ÇAĞRISI 2 TANE İSE 2 SİNİDE DEEDİĞİMİ YAP EĞER DEĞİŞTİREMİYSAN PCN DE BLAST VİRÜSÜ WARDIR NASIL TEMİZLENİR NETTEN BUL SONRA GÜVENLİ MODDA AÇ TEMİZLE YAP SONRA BANA TEŞEKKÜR AT :d :d :d

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.