Mavi Ekran Sorunu

Lebrath

Üye
16 Tem 2016
144
0
Arkadaşlar bilgisayarım çok düzgün çalışıyordu sonradan mavi ekran vermeye başlad ben virüsten şüphelendim ama taratmak yerine format attm gerekıyordu cunku. Format attım ve suan hala mavi ekran sorunu almaya devam ediyorum. Bana yardım edermisiniz beyler çok acil.

Renlive29

Yeni üye
29 Eki 2014
44
1
Reyiz sanırım onu yapamıcam arkadaşta termal macun varmış dedi yarın vereyim sürersin o zaman sıkıntı kalmaz sanırım ?

Denemende fayda var,onboard kullanmak için takılı olan ekran kartını çıkart,diğer ekran kartı girişi yani arkadaşımızın bahsettiği onboard girişine tak fazla beceriye gerek yok yani.

Ekran kartı fazla ısıdan tozdan zarar görmüşde olabilir onboard/ kulllan bir süre yine tekrar takarsın ama ram içinde zarar görme olasılığı var demişdim diğer cevabımı gördü iseniz şayet..

djcapkin

Özel Üye
18 Ağu 2008
8,219
57
Türkiye
Yorumların tamamını okumadın klavye ve mause haricinde usb takılımı bilgisayarında ? Eğer takılıysa bir süre bunları cıkartarak kullanmayı dene mavi ekran hatası alıcakmısın bakalım eğer almazsan uyumsuzluktan dolayi veriyor olabilir.

Mavi ekran hatasını bir oyun program vs açıkken firefox benzeri bir program açtiğindamı veriyor ?

4238

Uzman üye
9 Haz 2016
1,548
1
Çukurova
Aynı hata 2 aydır bende var geçen sinirden kaldırıp attım bilgisayarı delircem.

cs 1.6 açıyorum onu açarken tık mavi ekran veriyor ya :D
(Aynı zamanda Mound And Blade Warband oyununda da mavi ekran veriyor.?

geçen ilk defa karşılaştım program kaldırırken de mavi ekran verdi :/

Ve ben bu bilgisayara 2 bin lira saydım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.