Mavi Ekran ve Görüntü Sürücüsü Yanıt Vermeyi Kesti Hatası

2 Şub 2015
140
0
Merhaba, İyi Geceler

Sorum şu: Bilgisayarımı bildim bileli donar ve görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu der bilgisayara ekran kartı taktığınızda bu sorun daha da fazla artıyor yani ekran kartı ile alakası yok bir çoğunu denedik hepsinde veriyor bilgisayar içindeki ayarları ve diğer şeylerin de tamamını ama tamamını denedik yine olmadı düzelmedi bunun sebebinin bilgisayardaki bir parça olduğunu düşünüyorum bu parça hangi parçalar olabilir bilgisayarın sürekli
MAVİ EKRAN VERMESİNİGÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU DİYOR VE TAM 10 SANİYE BOYUNCA DONUK KALIYOR VE 10. SANİYE DE SİYAH EKRAN OLUP 1 SANİYE SONRA NORMAL EKRAN GERİ GELİYOR bu hatalara ne sebep olabilir? bazen bilgisayar aşırı derece de kötü oluyor donuyor ve açılmıyor olduğu gibi kalıyor harddiskin üzerindeki kabloları çıkartıp taktığımda düzeliyor hemen daha önceden güç kaynağında sanıyordum şuan bu sebepten harddiskte olabilir diye sanıyorum eğer harddisk yüzünden ise yarın harddisk veya başka birşey de ise başka parça alıcam hemen

Son düzenleme:
2 Şub 2015
140
0
Sıkıntı yok günde 1 kere yada haftada 1 kere olsa falan birşey demem de bilgisayarım çok sıkıntılı olduğu için 2 3 dakika da bir GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU!
hatasını alıyorum sadece böyle yazmıyor önce bilgisayar 10 saniye donuyor sonra siyah ekran oluyor ve geri düzeliyor Lol oynuyorum savaşa girdiğimde donuyor ve hiçbirşey yapamıyorum ekran kartını takınca bu 20 saniye de 1e düşüyor ve çok sinir bozucu 20 saniye de 1, 10 saniye donması

Son düzenleme:

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Sıkıntı yok günde 1 kere yada haftada 1 kere olsa falan birşey demem de bilgisayarım çok sıkıntılı olduğu için 2 3 dakika da bir GÖRÜNTÜ SÜRÜCÜSÜ YANIT VERMEYİ KESTİ VE BU DURUMDAN KURTULDU!
hatasını alıyorum sadece böyle yazmıyor önce bilgisayar 10 saniye donuyor sonra siyah ekran oluyor ve geri düzeliyor Lol oynuyorum savaşa girdiğimde donuyor ve hiçbirşey yapamıyorum ekran kartını takınca bu 20 saniye de 1e düşüyor ve çok sinir bozucu 20 saniye de 1, 10 saniye donması

Yeni bilgisayar şart.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.