mavi ekran

12 Şub 2016
58
0
İstanbul
Ben Windows 8.1 kullaniyorum mavi ekran acildiktan sonra res atip duruyor ve guvenli moda
Gecmek istiyorum res atmadan önce.zaten explorer hatasi aliyordum ondan da
bilgisayar bu duruma gelmis olabilir
Gelmeden once internetten izledigim bir videoda da görev yöneticisini açıp explorer.exeyi açıyordu
sorun orfa ordan da olabilir ama kesinliklr bilgisayarimda virüs var ve windows 8.1 de
Guvenlk modu nasil acabilecegimi ogrenmen istiyorum F8 denedim shift+f8 denedim baya ugrastim ama olmadi format attirmaya da gitmek istemiyorum yardim edin:RpS_sad::RpS_sad::mad:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
1.si Yazılım Hatası Değildir Format Atmaya Gerek Yok. 2.si Neden Kendin Format Atmıyon. 3.sü Hata Kodunu Verirsen Yardımcı Olabiliriz.

12 Şub 2016
58
0
İstanbul
ğildir format Atmaya Gerek Yok. 2.si Neden Kendin Format Atmıyon. 3.sü Hata Kodunu Verirsen Yardımcı Olabiliriz.[/COLOR][/B][/QUOTE]

2.ye yanit vereyim bende herhangi bir program yok .3.cuyu az sonra aticam bekleyin ama tesekkur ettim ilgi icin biraz beklemenizi rica edicem

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Bilgisayarınızın açılışında biosu açmak ve “AHCI Modunu” “Enabled” durumuna getirmek Veya ayarları defaulta almak işe yarayabilir.

12 Şub 2016
58
0
İstanbul
Mavi ekran 8 salise gozukup kapaniyor ilk mavi ekrab değil formatla cozmustum diğerini
madem farkli çözüm yolları var onlari denenek istedim yazilimsal oldugunh düşünmüyorum
sadecd bilgisayarimda virüs var ve bu bilgisayara agir geliyor tesekkurler yanitizi bekliyorum

S3RS3M

Uzman üye
25 Ocak 2016
1,146
0
???
Mavi ekran 8 salise gozukup kapaniyor ilk mavi ekrab değil formatla cozmustum diğerini
madem farkli çözüm yolları var onlari denenek istedim yazilimsal oldugunh düşünmüyorum
sadecd bilgisayarimda virüs var ve bu bilgisayara agir geliyor tesekkurler yanitizi bekliyorum

eger bilgisayarın da virüs olduğunu düşünüyorsan comodoyu kullan
Comodo linux gibi bir işletim sistemi, saglam bir bilgisayardan comodo,iso sunu indireceksin (kendi sitesinden ) usb ye boot edeceksin. Bilgisayarı usbden başlat, o işletim sistemi harddiskini tarıyor ve virüsleri temizliyor, en sağlam virüsler için geliştirilmiş işletim sistemidir, youtubede az da olsa kullanımı gösteren videoları var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.