Mavi ekran

2 Tem 2016
70
0
https://i.hizliresim.com/LDN1L1.jpg

Sadece film izliyordum böyle oldu ve kapandı overlock falan yapmadım işlemci ile de oynamadım termalleri eski sadece yarın değiştireceğim bununla alakalı mıdır başka bi problem mi vardır ve 3 kez virüs taraması yaptım sorun yok bi fikri olan bilen yardım ederse çok teşekkür ederim

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
https://i.hizliresim.com/LDN1L1.jpg

Sadece film izliyordum böyle oldu ve kapandı overlock falan yapmadım işlemci ile de oynamadım termalleri eski sadece yarın değiştireceğim bununla alakalı mıdır başka bi problem mi vardır ve 3 kez virüs taraması yaptım sorun yok bi fikri olan bilen yardım ederse çok teşekkür ederim
Bellekte yer var mıydı? Dediği şeyleri yaptın mı?

SpecialForces05

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
277
2
Cumhuriyet

Çoğunlukla Windows 7 de görülen bu hata usb 3.0 sürücüleriyle alakalı bir problemdir. Yeni nesil bilgisayarlarda daha eski windows 7 kullanılmak istendiğinde de karşılaşılabilen bu durumda yapmanız gerekenler şu şekilde.

1. Başlat a girip, Bilgisayar a sağ tıklayıp, Özellikler e girin
2. Görev Yöneticisini bulun
3. Intel USB 3.0 extensible host controller sürücülerine girin ve sağ tıklayın
4. Özellikler e girin
5. Sürücü kısmında, sürücüyü geri al ı seçin

Eğer bu işlem işe yaramazsa daha güncel sürücü olup olmadığını kontrol edin ve güncel sürümü deneyin

Eğer bunlar çözüm sağlamıyorsa Windows 8 veya 10 kurmanız kesin çözüm olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.