Max 25 ,26 k bütçe laptop önerisi

black door

Yeni üye
7 Tem 2023
15
2
Okulda da kullanacam programlama falan.
Siber güvenlik için de kullanacam.
Pili iyi dayanacak cihaz önerilerinizi bekliyorum . Teşekkürler

limonlusalca

Yeni üye
16 Eyl 2023
6
2
Merhabalar,

Bilgisayarda oyun oynayacak mısınız? Video düzenleme, render alma vs. işlerle uğraşıyor musunuz?
arakadaşın başlığına çökmüş gibi oldum da :) ben ae ve ps yoğunluklu çalışıyorum üzerine birde pyhton delphi ve console kullanıyorum laptop konusunda aradayım bilginizle aydınlatır mısınız ?

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Eğer bükçenizi biraz daha zorlayabilirseniz mac alabilirsiniz. Üniversite öğrencilerine indirim vardı bir aralar hala devam ediyorsa. Yanında airpods da hediye ediyorlar. Zerre pişman olmazsın.

// M1 32k
// M2 40k olmuş..

black door

Yeni üye
7 Tem 2023
15
2
Eğer bükçenizi biraz daha zorlayabilirseniz mac alabilirsiniz. Üniversite öğrencilerine indirim vardı bir aralar hala devam ediyorsa. Yanında airpods da hediye ediyorlar. Zerre pişman olmazsın.

// M1 32k
// M2 40k olmuş..
üniversitelilere indirim olayı mac leri kapsamıo bide daha belli deil

Monster Abra A5 V17.3 İ7 11.nesil işlemci 3050ti ekran kartı 8gram monsterın kendi sitesinde özelliştir kısmından rami yükseltebilirsin
monster alırsam huma düşünüyordum da monster pek önermiyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

limonlusalca

Yeni üye
16 Eyl 2023
6
2
Monster Abra A5 V17.3 İ7 11.nesil işlemci 3050ti ekran kartı 8gram monsterın kendi sitesinde özelliştir kısmından rami yükseltebilirsin
Monsterı abim kullanıyordu ve bir süre sonra aşırı sesli gelmeye başlıyor performans güzel ama ses tırmalıyor bir süre sonra birde kasalarda ki plastik durumu biraz eksi katıyor gibi. Belki her seri böyle değildir bu fiyat bandına uygun bi model olabilir.

ReoBlood

Katılımcı Üye
10 Ara 2017
843
57
Siyah Sancak
Monsterı abim kullanıyordu ve bir süre sonra aşırı sesli gelmeye başlıyor performans güzel ama ses tırmalıyor bir süre sonra birde kasalarda ki plastik durumu biraz eksi katıyor gibi. Belki her seri böyle değildir bu fiyat bandına uygun bi model olabilir.
Seriden seriye değişiyor, fiyat performans monster bilgisayarlardan memnun olan kişi sayısı az. Monster alınıyorsa kaliteli bir seri alınmalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.